PYTANIA I ODPOWIEDZI

OK Balsam

Pytanie

W JAKI SPOSÓB OK BALSAM DZIAŁA?

Odpowiedź

OK Balsam działa łagodząco na podrażnioną skórę (przy swędzeniu, po ukąszeniach owadów, po goleniu, itp.) i stymuluje proces rewitalizacji naskórka (przy otarciach lub oparzeniach). Jest szczególnie korzystny dla suchej skóry, zmiękcza strupy. OK Balsam działa kojąco na zmęczone mięśnie i sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu stawów. Przyspiesza wchłanianie siniaków i łagodzą stłuczenia i obrzęki pourazowe. wspomagają usuwanie brodawek, odcisków, modzeli, odleżyn, blizn. To po prostu apteczka kieszonkowa!

Pytanie

CO OK BALSAM ZAWIERA?

Odpowiedź

OK Balsam jest produkowany w małych seriach metodami tradycyjnymi. Produkcja poszczególnych partii jest ściśle nadzorowana i wykonywana według sprawdzonej receptury z XVII wieku w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych. Ekstrakt alkoholowy z 16 rodzajów suszonych ziół (m. in. aloes, szafran, kurkuma, goryczka, rumianek, balsamowiec, szałwia, kozłek) jest łączony z wysokiej jakości tłuszczem (Adeps suillus) i następnie wzbogacany witaminą E. Preparat zawiera również glyceryl dioleate – emulgator. Jest to substancja umożliwiająca trwałe połączenie wyciągu z tłuszczem, otrzymywana poprzez modyfikację oleju rzepakowego. OK Balsam zawiera składniki ziołowe w stężeniu znacznie przewyższającym wskazywane przez klasyczne receptury, co powoduje jego wyjątkową skuteczność i charakterystyczny kolor.

Pytanie

DLA KOGO OK BALSAM JEST PRZEZNACZONY?

Odpowiedź

Nie istnieją ograniczenia co od wieku lub płci, o ile chodzi o zastosowanie. Produkt ten przeznaczony jest dla całej rodziny.

Pytanie

CZY OK BALSAM JEST PREPARATEM NATURALNYM?

Odpowiedź

Podobnie jak wszystkie produkty OKG nie zawiera on żadnych konserwantów ani stabilizatorów chemicznych. Stabilność zapewniona jest poprzez obecność witaminy E. OK Balsam jest produktem niekonserwowanym i w związku z powyższym należy szczególnie dbać o jego właściwe składowanie (zalecane przechowywanie w temperaturze do około 15 °C). Do produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego, za wyjątkiem tłuszczu (Adeps suillus). Preparat ten nie zawiera również związków ropopochodnych (wazelina, parafina, itp.) lub substancji na bazie silikonu. W jego składzie brak jest jakichkolwiek syntetycznych konserwantów, substancji zapachowych i barwników, a także surowców genetycznie modyfikowanych lub chemicznych filtrów UV. Produkt końcowy oraz poszczególne jego składniki nie były testowane na zwierzętach.

Pytanie

CZY OK BALSAM ZOSTAŁ PRZEBADANY?

Odpowiedź

Podobnie jak wszystkie produkty OK Balsam został zgłoszony do rejestru KSIOK a także do rejestru prowadzonego przez właściwe urzędy UE. Jego jakość została przebadana przez NIZP i zweryfikowana przez akredytowane laboratorium Analab Pradze. Oprócz analizy mikrobiologicznej preparatu, przeprowadzono na ochotnikach testy tolerancji skóry z punktu widzenia bezpieczeństwa dla zdrowia ludzkiego.

Pytanie

W JAKI SPOSÓB NALEŻY OK BALSAM STOSOWAĆ?

Odpowiedź

OK Balsam rozprowadzany jest w opakowaniu 60 ml i przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Stosując go należy kilka razy dziennie nałożyć cienką warstwą kremu na podrażnioną lub poranioną skórę. Skuteczność zabiegu można poprawić wmasowaniem kremu lub zastosowaniem okładu. U osób wrażliwych może powodować reakcje fotoalergiczne - nie należy wystawiać smarowanych miejsc na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przed użyciem należy doprowadzić do temperatury pokojowej i wstrząsnąć!

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×