PYTANIA I ODPOWIEDZI

Emulips

Pytanie

W JAKI SPOSÓB EMULIPS DZIAŁA?

Odpowiedź

Przyczynia się do prawidłowego trawienia tłuszczów przyjętych z pokarmem i ułatwia ich rozszczepianie na łatwo strawne emulsje, a tym samym znacznie ułatwia trawienie i wchłanianie innych rozpuszczalnych w tłuszczach substancji takich jak np. witaminy. Przynosi tak znaczną ulgę układowi pokarmowemu po spożyciu tłustych potraw. Regularne stosowanie może przyczynić się do zmiany metabolizmu tłuszczów w organizmie. Wzmacnia przewód pokarmowy - zwłaszcza aktywność trzustki, pomaga utrzymać prawidłowe funkcjonowanie wątroby i pęcherzyka żółciowego. Zawartość witaminy E przyczynia się do ochrony komórek organizmu przed stresem oksydacyjnym. Chroni w ten sposób organizm przed szkodliwymi wpływami wolnych rodników tlenowych, które powodują starzenie i powstawanie przewlekłych zapaleń oraz chorób nowotworowych. Regularne stosowanie sprzyja zachowaniu zdrowia oraz wspomaga działanie serca i naczyń krwionośnych (spowalnia zmiany miażdżycowe), pobudza również układ odpornościowy i korzystnie wpływa na układ nerwowy.

Pytanie

CO EMULIPS ZAWIERA?

Odpowiedź

W skład Emulipsu wchodzą olej roślinny rzepakowy pochodzący z bezerukowych oraz bezglukozynolanowych odmian rzepaku, wysoce skuteczne emulgatory pochodzenia naturalnego, witamina E oraz aromat naturalny (anyż).

Pytanie

DLA KOGO EMULIPS JEST PRZEZNACZONY?

Odpowiedź

Emulips jest zupełnie bezpiecznym preparatem. Można go używać przy każdej diecie np. cukrzycowej, przy chorobach pęcherzyka żółciowego czy chorobach serca i naczyń krwionośnych. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Każdy organizm reaguje inaczej, efekty stosowania Emulipsu mogą różnić się w indywidualnych przypadkach - są one zależne od wielu czynników. Przy wielu dolegliwościach Emulips może działać jako środek wspomagający leczenie, mimo iż nie jest lekiem, ale suplementem diety.

Pytanie

CZY EMULIPS JEST PREPARATEM NATURALNYM?

Odpowiedź

Emulips jest w zupełności preparatem naturalnym. Wszystkie jego składniki muszą spełniać warunki wysokiej jakości, czystości i stabilności. Regularne stosowanie Emulipsu zapewnia organizmowi ludzkiemu odpowiedni poziom wysokiej jakości olejów naturalnych i jego pochodnych oraz witaminy E. Emulips, podobnie jak wszystkie produkty OKG, nie zawiera żadnych konserwantów ani stabilizatorów chemicznych.

Pytanie

CZY TO PRAWDA, ŻE IM MNIEJ TŁUSZCZU ZAWIERA NASZA DIETA, TYM LEPIEJ?

Odpowiedź

Nie, to nie tak. Wiara, że można całkowicie wyeliminować tłuszcz z pokarmu, to naiwność i w dodatku niezdrowa. Organizm potrzebuje pewną ilość tłuszczu do prawidłowego funkcjonowania procesów fizjologicznych. Tłuszcz, na który patrzymy wrogo, jest niezbędny do życia. W każdym razie, nawet trzymając dietę, nie możemy tłuszczów całkowicie pomijać, ponieważ pomagają organizmowi wchłonąć niektóre substancje, które są źródłem witamin (np. witaminy A, D, E i K rozpuszczają się tylko w tłuszczach). Dostarczają również organizmowi niezbędnych kwasów tłuszczowych, których on sam nie jest w stanie wyprodukować. Ponadto, tłuszcze właściwie spożywane, paradoksalnie, mogą także pomóc przy odchudzaniu. Odchudzanie oraz utrzymanie optymalnej wagi ciała jest proste pod warunkiem zachowania reguł prawidłowego spożywania tłuszczów oraz regularnego korzystania z Emulipsu.

Pytanie

CZY MOŻNA STOSOWAĆ EMULIPS DO REGULACJI MASY CIAŁA?

Odpowiedź

Tak. Emulips może pomóc w redukcji wagi tym osobom, które cierpią na zaburzenia metabolizmu tłuszczów. Osoby te, mimo przestrzegania diety, zazwyczaj mają problem z utratą masy ciała. Regularne stosowanie preparatu Emulips wspiera zmianę metabolizmu tłuszczów w organizmie. W przypadku osób z niedowagą, w wyniku zmiany metabolizmu, organizm stara się doprowadzić wagę ciała do wartości optymalnej. Osoby posiadające wagę optymalną, stosując Emulips, doświadczą przede wszystkim regulację wypróżniania (regularne i bezproblemowe), zniknie także uczucie ciężkości i wzdęcia po posiłkach. Chcąc zrzucić wagę, należy również zmienić sposób odżywiania. Zalecamy ograniczenie ilości przyjmowanego pokarmu o około 1/3. Należy jeść tak, aby nie być głodnym, ale nie objadać się – np. zjadać zamiast sześciu pierogów cztery, dwie bułki zamiast trzech, pominąć jeden posiłek dziennie, wypijać o jedno piwo mniej itp.). Równocześnie należy zwiększyć o 1/3 ilość zjadanych warzyw - szczególnie warzyw liściastych (np. zamiast dodatków typu ziemniaki czy ryż) oraz ilość ruchu (schody zamiast windy, spacer, rower, pływanie, uprawianie sportu, itp.). Bardzo ważna jest systematyczność i właściwa podaż płynów (codziennie należy wypijać co najmniej 2,5 litra płynów, przy nadmiernym poceniu się 3 lub więcej litrów). A ponadto nie wolno dać zwieść się, po zażyciu Emulipsu, uczuciem lekkości po posiłku, które kusi do konsumowania większych porcji! Emulips przede wszystkim ułatwia wchłanianie tłuszczu, a ponadto regulując ich metabolizm, może aktywnie przyczyniać się do utraty zbędnych kilogramów u wysokiego odsetku osób albowiem zaburzenie metabolizmu tłuszczów jest bardzo częstą przyczyną nadwagi. Istnieje wiele udokumentowanych przypadków, gdzie właśnie zastosowanie preparatu Emulips pomogło w zdrowy i bezpieczny sposób bardzo wyraźnie obniżyć wagę (a także objętość).

Pytanie

W JAKI SPOSÓB NALEŻY EMULIPS STOSOWAĆ?

Odpowiedź

Zalecamy stosowanie w dawce: dorośli 10 kropli (ok. 0,5 ml) 1 - 3 razy dziennie, dzieci od 3 lat 1 raz dziennie, najlepiej po posiłku np. na kawałku pieczywa. Przy regularnym stosowaniu 1 raz dziennie, jedno opakowanie 50 ml wystarczy aż na 100 dni. Może być stosowany przez cały rok bez żadnych ograniczeń. Należy go przechowywać w ciemnym miejscu w temperaturze do 20 ° C a przed użyciem wstrząsnąć. Zmiana klarowności preparatu nie wpływa na jego skuteczność.

Pytanie

JAK DŁUGO NALEŻY OCZEKIWAĆ NA WYNIKI STOSOWANIA PREPARATU EMULIPS?

Odpowiedź

Organizm każdego człowieka jest zupełnie inny. Również jego reakcje na bodźce zewnętrze i wewnętrzne są znacznie odmienne a to znaczy, że wyniki u poszczególnych osób mogą różnić się. Ogólnie rzecz biorąc większość ludzi odczuwa zmianę niemal natychmiastowo. Znika uczucie ciężkości po posiłkach, wzdęcia, następuje regulacja wypróżniania. Większe zmiany są odczuwalne po trzech tygodniach. Zalecamy korzystanie z preparatu Emulips przez co najmniej przez 1 do 3 miesięcy.

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×