PYTANIA I ODPOWIEDZI

Emulips Forte

Pytanie

W JAKI SPOSÓB EMULIPS FORTE DZIAŁA?

Odpowiedź

Wzmacnia działanie układu pokarmowego - pobudza rozszczepianie i trawienie tłuszczów, stymuluje wydzielanie soków trawiennych i żółci, chroni błonę śluzową przewodu pokarmowego, wspomaga wątrobę i woreczek żółciowy, pobudza pracę jelit oraz zmniejsza wzdęcia, łagodzi podrażniony żołądek i jelita, dezynfekuje treści jelitowe a także poprawia przyswajanie składników odżywczych dostarczanych wraz z pokarmem. Regularne stosowanie przyczynia się do zmiany metabolizmu tłuszczów w organizmie, które jest bardzo częstą przyczyną nadwagi u wielu osób. Emulips Forte działa głównie regulująco na funkcje trawienne przewodu pokarmowego. Poprzez ułatwienie rozszczepiania i trawienia tłuszczów powoduje, że metabolizm tłuszczów stopniowo zmienia się, a następnie przyczynia się, u wysokiego odsetka osób cierpiących na jego zaburzenia, do zdrowego i bezpiecznego usunięcia nadmiaru kilogramów (a zwłaszcza centymetrów w obwodzie ciała).

Pytanie

CO EMULIPS FORTE ZAWIERA?

Odpowiedź

W skład Emulipsu Forte wchodzą olej roślinny rzepakowy pochodzący z bezerukowych oraz bezglukozynolanowych odmian rzepaku, wysoce skuteczne emulgatory pochodzenia naturalnego oraz ekstrakty roślinne (z mięty pieprzowej, goryczki żółtej i lukrecji gładkiej). Jest wzbogacony witaminą E oraz olejkiem anyżowym – środkiem aromatycznym.

Pytanie

DLA KOGO EMULIPS FORTE JEST PRZEZNACZONY?

Odpowiedź

Emulips Forte to suplement diety, jest zupełnie bezpieczny. Można go używać przy każdej diecie np. cukrzycowej, przy chorobach pęcherzyka żółciowego czy chorobach serca i naczyń krwionośnych. Nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 lat. Każdy organizm reaguje inaczej, efekty stosowania Emulipsu Forte mogą różnić się w indywidualnych przypadkach - są one zależne od wielu czynników. Przy wielu dolegliwościach Emulips Forte może działać jako środek wspomagający leczenie, mimo iż nie jest lekiem, ale suplementem diety.

Pytanie

CZY EMULIPS FORTE JEST PREPARATEM NATURALNYM?

Odpowiedź

Wszystkie jego składniki muszą spełniać warunki wysokiej jakości, czystości i stabilności. Regularne stosowanie Emulipsu Forte zapewnia organizmowi ludzkiemu odpowiedni poziom wysokiej jakości olejów naturalnych, wysoce skutecznych emulgatorów pochodzenia naturalnego, witaminy E (167% zalecanej dawki dobowej w 1 ml preparatu) oraz ważnych substancji zawartych w użytych ziołach (np. substancje gorzkie, taniny i olejki eteryczne, witaminy z grupy B i C oraz minerały aktywne biologicznie - wapń, żelazo, magnez, fosfor, potas, selen, cynk). Najwyższej jakości olej roślinny rzepakowy, który jest używany do produkcji Emulipsu Forte, gwarantuje długą trwałość produktu (ma wysoką zawartość jednonienasyconych kwasów tłuszczowych - kwas oleinowy 40%). Emulgatory, funkcjonalne pochodne tego oleju, pozyskiwane są w wyniku procesu prostego przetwarzania. W organizmach żywych substancje te powszechnie występują jako produkty ich metabolizmu. Emulips Forte, podobnie jak wszystkie produkty OKG, nie zawiera żadnych konserwantów chemicznych.

Pytanie

W JAKI SPOSÓB EMULIPS FORTE UŁATWIA TRAWIENIE TŁUSZCZÓW?

Odpowiedź

Przekształca tłuszcze dostarczane w pokarmie w lekkostrawne w emulsje znacznie ułatwiając trawienie i poprawiając wchłanianie innych rozpuszczalnych w tłuszczach substancji, takich jak np. witaminy. Regularne stosowanie przyczynia się do zmiany metabolizmu tłuszczów w organizmie, Niweluje zaburzenia przewodu pokarmowego powstające po spożyciu tłustych pokarmów. Emulgowanie tłuszczów to proces łączenia dwóch niemieszalnych cieczy, prowadzący do powstania trwałej emulsji (na przykład olej w wodzie). Na tej zasadzie mydło usuwa tłuszcz z rąk. Mydło w tym przypadku pomaga rozproszyć cząsteczki tłuszczu w wodzie. Podobnie działają sole kwasów żółciowych w przewodzie pokarmowym. Tłuszcz spożywany w pokarmie przechodzi przez usta i żołądek w stanie praktycznie niezmienionym. Dopiero w dwunastnicy przy udziale żółci dochodzi do emulgacji tłuszczów. Od jakości emulsji i stopniu jej wchłonięcia zależy wykorzystanie nie tylko tłuszczów, ale również witamin lipofilowych (witaminy A, D, E i K) oraz niektórych niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, rozpuszczalnych w tłuszczach. Emulips Forte znacznie ułatwia trawienie tłuszczów i zwiększa wchłanianie innych rozpuszczalnych w tłuszczach substancji takich jak witaminy.

Pytanie

JAKA JEST ROLA EKSTRAKTÓW ROŚLINNYCH W DZIAŁANIU EMULIPSU FORTE?

Odpowiedź

Zawartość ekstraktów ziołowych znacznie podwyższa skuteczność działania preparatu, szczególnie jego kompleksowe oddziaływanie na przewód pokarmowy. Emulips Forte, dzięki zawartości ziół, takich jak mięta pieprzowa, goryczka żółta, lukrecja gładka, wspomaga dobre trawienie i zdrowie całego systemu pokarmowego (np. stymuluje trzustkę, pobudza wchłanianie składników odżywczych, zapobiega i tłumi wzdęcia, pozytywnie wpływa na wątrobę i woreczek żółciowy, sprzyja oczyszczaniu jelit, pomaga utrzymać równowagę mikroflory jelitowej, ma działanie przeciwbiegunkowe i przeciwbakteryjne oraz przeciwrobacze). Zawartość goryczki żółtej stymuluje proliferację białych i czerwonych ciałek krwi oraz wzmacnia organizm przy chronicznym zmęczeniu. Lukrecja gładka pozytywnie wpływa na schorzenia wątroby, ma działanie antyoksydacyjne i właściwości antyseptyczne, pobudza organizm zarówno fizycznie jak i psychicznie, pomagając wyeliminować zmęczenie. Znacząca ilość mięty pieprzowej łagodzi nerwicę żołądkową, neutralizuje zgagę, pobudza organizm, a także pozytywnie wpływa na układ oddechowy i nerwowy.

Pytanie

CZY EMULIPS FORTE JEST ODPOWIEDNI DLA DIABETYKÓW?

Odpowiedź

Tak. Nawet bardzo. Produkty OKG to suplementy diety, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne (przy przestrzeganiu informacji zawartych na etykietach). Żaden z produktów OKG nie wywołuje skutków ubocznych. Gdyby istniały przeciwwskazania lub grupy osób, dla których dany produkt jest niewskazany (np. diabetycy), to zgodnie z ustawodawstwem, taka informacja musi być podana na etykiecie. Wszystkie produkty OKG, w tym i Emulips Forte, są notyfikowane do odpowiednich organów i są zgodne z normami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Emulips Forte wzmacnia układ trawienny - pobudza aktywność trzustki, pomaga łagodzić jej zaburzenia. Właśnie z uwagi na działanie stymulujące Emulipsu można go używać jako środek wspomagający przy leczeniu cukrzycy. Zaleca się równoczesne stosowanie innych naszych preparatów: OK Alfa+, stymulujący czynność trzustki, i OK Omega-3 Complete, który między innymi ze względu na podwyższoną zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, pomaga zoptymalizować poziom glukozy we krwi.

Pytanie

W JAKI SPOSÓB NALEŻY EMULIPS FORTE STOSOWAĆ?

Odpowiedź

Zalecamy stosowanie w dawce: dorośli 10 - 20 kropli (ok. 0,5 – 1 ml) 1 - 3 razy dziennie, dzieci od 3 lat 10 kropli 1 raz dziennie, najlepiej po posiłku np. na kawałku pieczywa. Przy regularnym stosowaniu 1 raz dziennie jedno opakowanie 50 ml wystarczy aż na 100 dni. Emulips Forte może być stosowany przez cały rok bez żadnych ograniczeń. Należy go przechowywać w ciemnym miejscu w temperaturze do 25 ° C i nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przed użyciem należy wstrząsnąć! Zmiana klarowności preparatu nie wpływa na jego skuteczność!

Pytanie

JAK DŁUGO NALEŻY OCZEKIWAĆ NA WYNIKI STOSOWANIA PREPARATU EMULIPS FORTE?

Odpowiedź

Organizm każdego człowieka jest zupełnie inny. Również jego reakcje na bodźce zewnętrze i wewnętrzne są znacznie odmienne a to znaczy, że i efekty działania u poszczególnych osób mogą różnić się. Ogólnie rzecz biorąc większość ludzi odczuwa zmianę niemal natychmiastowo. Znika uczucie ciężkości po posiłkach, wzdęcia, następuje regulacja wypróżniania. Większe zmiany są odczuwalne po trzech tygodniach. Zalecamy korzystanie z preparatu Emulips Forte przez co najmniej przez 1 do 3 miesięcy. Przy wielu dolegliwościach Emulips Forte może działać jako środek wspomagający leczenie.

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×