PYTANIA I ODPOWIEDZI

OK Gel

Pytanie

W JAKI SPOSÓB OK GEL DZIAŁA?

Odpowiedź

OK Gel działa łagodząco na podrażnioną skórę (przy swędzeniu, po ukąszeniach owadów, po goleniu, itp.) i stymuluje proces rewitalizacji naskórka (przy otarciach lub oparzeniach). Działa kojąco na zmęczone mięśnie i sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu stawów. Przyspiesza wchłanianie siniaków i łagodzą stłuczenia i obrzęki pourazowe. wspomagają usuwanie brodawek, odcisków, modzeli, odleżyn, blizn. To po prostu apteczka kieszonkowa!

Pytanie

CO OK GEL ZAWIERA?

Odpowiedź

OK Gel jest produkowany ze składników naturalnych najwyższej jakości. Składniki podstawowe to 16 rodzajów suszonych ziół (m. in. aloes, szafran, kurkuma, goryczka, rumianek, balsamowiec, szałwia, kozłek) oraz 30 % alkohol. OK Gel zawiera również karbomer – zagęszczacz. Jest to pochodna celulozy, która w wyniku modyfikacji jest rozpuszczalna w wodzie lub alkoholu. OK Gel jest wytwarzany produkowany według sprawdzonej receptury z XVII wieku w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych. Zawiera składniki ziołowe w stężeniu znacznie przewyższającym wskazywane przez klasyczne receptury, co powoduje jego wyjątkową skuteczność i charakterystyczny kolor. Unikatowa metoda wielostopniowej ekstrakcji surowców ziołowych umożliwia uzyskiwanie produktu o bardzo wysokiej czystości.

Pytanie

DLA KOGO OK GEL JEST PRZEZNACZONY?

Odpowiedź

Nie istnieją ograniczenia co od wieku lub płci, o ile chodzi o zastosowanie. Produkt ten przeznaczony jest dla całej rodziny.

Pytanie

CZY OK GEL JEST PREPARATEM NATURALNYM?

Odpowiedź

Podobnie jak wszystkie produkty OKG nie zawiera on żadnych stabilizatorów chemicznych. Stabilność zapewniona jest poprzez obecność alkoholu. Do produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego. Preparat ten nie zawiera również związków ropopochodnych (wazelina, parafina, itp.) lub substancji na bazie silikonu. W jego składzie brak jest jakichkolwiek syntetycznych konserwantów, substancji zapachowych i barwników, a także surowców genetycznie modyfikowanych lub chemicznych filtrów UV. Produkt końcowy oraz poszczególne jego składniki nie były testowane na zwierzętach.

Pytanie

CZY OK GEL ZOSTAŁ PRZEBADANY?

Odpowiedź

Podobnie jak wszystkie produkty OK Gel został zgłoszony do rejestru KSIOK a także do rejestru prowadzonego przez właściwe urzędy UE. Jego jakość została przebadana przez NIZP i zweryfikowana przez akredytowane laboratorium Analab Pradze. Oprócz analizy mikrobiologicznej preparatu, przeprowadzono na ochotnikach testy tolerancji skóry z punktu widzenia bezpieczeństwa dla zdrowia ludzkiego.

Pytanie

W JAKI SPOSÓB NALEŻY OK GEL STOSOWAĆ?

Odpowiedź

OK Gel rozprowadzany jest w opakowaniu 60 ml i przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Stosując go należy nałożyć cienką warstwą kremu na podrażnioną lub poranioną skórę, zabieg można powtarzać kilka razy dziennie. U osób wrażliwych może powodować reakcje fotoalergiczne - nie należy wystawiać smarowanych miejsc na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Przed użyciem wstrząsnąć!

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×