PYTANIA I ODPOWIEDZI

OK Tau+

Pytanie

W JAKI SPOSÓB OK TAU+ DZIAŁA?

Odpowiedź

OK Tau+ to suplement diety zawierający unikatową mieszankę olejów pochodzenia roślinnego o bardzo korzystnym i regenerującym wpływie na układ wydalniczy. Wspomaga procesy detoksykacji organizmu oraz regeneracji tkanki wątrobowej, pobudza czynność wątroby. Stymuluje procesy metaboliczne – pobudza trawienie oraz funkcjonowanie trzustki i jelit. Pomaga utrzymać prawidłowe działanie układu wydalniczego a w szczególności układu moczowego oraz prostaty. Przyczynia się do utrzymania dobrego stanu naczyń krwionośnych - jest źródłem unikatowych egzogennych kwasów tłuszczowych i biologicznie aktywnego cynku (Zn). Korzystnie również oddziałuje na układ nerwowy. OK Tau+ jest silnym przeciwutleniaczem - chroni komórki i tkanki przed stresem oksydacyjnym spowodowanym wolnymi rodnikami tlenowymi.

Pytanie

CZY OK TAU+ JEST PREPARATEM NATURALNYM?

Odpowiedź

Wszystkie surowce użyte do wytworzenia produktu są naturalne lub identyczne z naturalnymi (np. witamina E). Zastosowane oleje roślinne (z dyni, krokosza i rzepakowy) pozyskuje się sposobem zapewniającym przeniesienie aktywnych składników przetworzonych nasion do preparatu. Produkt ten jest wzbogacony w błonnik wysokiej jakości, termicznie aktywowany, pochodzący z nasion ostropestu i dyni. Preparat OK Tau+ ma delikatny orzechowy smak i aromat (nie zawiera orzechów!). OK Tau+, podobnie jak wszystkie produkty OKG, nie zawiera żadnych konserwantów ani stabilizatorów chemicznych.

Pytanie

CZY OK TAU+ ZOSTAŁ PRZEBADANY?

Odpowiedź

Podobnie jak wszystkie produkty, OK Tau+ został zgłoszony do właściwych organów administracji państwowej, w Polsce do rejestru GIS. Poszczególne składniki, a także produkt końcowy, są na bieżąco testowane w specjalistycznych akredytowanych laboratoriach.

Pytanie

W JAKI SPOSÓB NALEŻY OK TAU+ STOSOWAĆ?

Odpowiedź

Zalecane dawkowanie: 1 łyżeczka (około 5 ml) 1-3 razy dziennie, dzieci od 5 lat 1 raz dziennie, najlepiej razem z dobrej jakości jogurtem lub twarożkiem pełnotłustym. Przyśpiesza to jego wchłanianie i umożliwia przedostanie się składników aktywnych do miejsca przeznaczenia, czyli do poszczególnych komórek organizmu. Przed użyciem produktu należy dokładnie wstrząsnąć aż do uzyskania jednorodnej zawiesiny oleju i stałych składników produktu. OK Tau+ zawiera nasiona mielone dyni i ostropestu, które przy składowaniu osadzają się na dnie opakowania. Przy regularnym stosowaniu 1 raz dziennie jedno opakowanie zawierające 115 ml wystarczy aż na 23 dni. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 5 roku życia. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią powinny korzystać z produktu wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Pytanie

DLACZEGO PREPARAT OK TAU+ JEST TAK WAŻNY DLA MOJEGO ORGANIZMU (ZDROWIA)?

Odpowiedź

Produkt ten jest doskonałym źródłem wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, głównie alfa i gamma-linolenowych. Substancje te nie występują w ilości wystarczającej, w spożywanych przez nas, produktach żywnościowych i ich deficyt jest, zgodnie z wynikami najnowszych badań, jedną z głównych przyczyn powstawania tzw. chorób cywilizacyjnych. Ekstrakty olejowe, wchodzące w skład preparatu, wspomagają wątrobę i układ wydalniczy oraz przyspieszają ich regenerację. OK Tau+ zawiera znaczną ilość ostropestu plamistego (Silybum marianum), który pobudza czynność wątroby, jej regenerację i właściwości detoksykacyjne. Długotrwałe stosowanie ma pozytywny wpływ na alergie, egzemy, wysoki poziom cholesterolu, zaburzenia pęcherzyka żółciowego i stres. Ponadto OK Tau+ jest źródłem biologicznie aktywnego cynku, który jest zawarty w zmielonych nasionach dyni (Cucurbita pepo). Cynk w OK Tau+ to chelat (minerał związany organicznie), który zapewnia wysoką przyswajalność. Wykorzystanie w organizmie cynku pochodzącego ze związków nieorganicznych jest na poziomie 4-15%. Cynk pochodzący ze związku chelatowego jest wchłaniany w procesie trawiennym w około 60-80%. Wraz z witaminą E (dawka dzienna 10 ml produktu OK Tau+ zawiera 83 % zalecanego dziennego spożycia ) ma bardzo silne właściwości antyoksydacyjne.

Pytanie

CZY OK TAU+ WSPOMAGA CZYNNOŚĆ WĄTROBY?

Odpowiedź

Preparat OK Tau+ jest odpowiedni nie tylko do wzmocnienia funkcji nerek, ale jego zastosowanie przyczynia się do regeneracji wątroby i wspomaga jej czynność. Ważna jest tutaj rola ostropestu plamistego (Silybum marianum, 250 mg w 10 ml produktu). Jest on zawarty w preparacie w postaci zmielonych nasion, co zapewnia wyższą zawartość sylimaryny, która z kolei powoduje wyższą skuteczność niż np. picie herbaty z rozkruszonych nasion. Na prawidłowe funkcjonowanie wątroby ma również wpływ cynk. OK Tau+ jest źródłem biologicznie aktywnego cynku, który jest zawarty w zmielonych nasionach dyni (Cucurbita pepo). Cynk w OK Tau+ to chelat (minerał związany organicznie), który zapewnia wysoką przyswajalność. Wykorzystanie w organizmie cynku pochodzącego ze związków nieorganicznych jest na poziomie 4-15%. Cynk pochodzący ze związku chelatowego jest wchłaniany w procesie trawiennym w około 60-80%. Dla uzyskania pożądanych efektów zalecane jest stosowanie preparatu OK Tau+ przez kilka tygodni lub miesięcy, najlepiej wielokrotnie. W trakcie procesu regeneracji wątroby należy unikać przyjmowania alkoholu i, o ile to możliwe, zmniejszyć użycie leków syntetycznych, czyli ogólnie ograniczyć spożycie toksyn.

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×