PYTANIA I ODPOWIEDZI

OK Beta Plus

Pytanie

W JAKI SPOSÓB OK BETA PLUS DZIAŁA?

Odpowiedź

OK Beta Plus to suplement diety wspierający prawidłowe funkcjonowanie stawów. Jest to mieszanka o bardzo korzystnym i regenerującym działaniu, przeznaczona do samodzielnego przygotowania napoju, wytwarzana ze starannie dobranych składników o najwyższej jakości. Korzystnie wpływa na stan oraz funkcjonowanie stawów i kości - wspomaga proces regeneracji, odżywianie oraz ochronę stawów. Ze względu na zawartość organicznie związanego wapnia odgrywa pozytywną rolę we wzmacnianiu kości. W istotny sposób pomaga zredukować zakwaszenie organizmu, a tym samym przyczynia się do jego ochrony przed skutkami zakwaszenia - wspiera detoksykację, harmonizuje pracę jelit, poprawia kondycję, wytrzymałość i odporność organizmu.

Pytanie

CZY OK BETA PLUS JEST PREPARATEM NATURALNYM?

Odpowiedź

Wszystkie surowce użyte do wytworzenia produktu są naturalne lub identyczne z naturalnymi. Składnikami preparatu są wysokiej jakości rozpuszczalny błonnik pszenicy, wyciąg z lucerny siewnej, glukozamina (składnik budulcowy chrząstki stawowej), chondroityna, cytrynian wapnia, naturalna substancja słodząca: fruktoza oraz cytrynowo – miętowy aromat naturalny. Preparat ten, podobnie jak wszystkie produkty OKG, nie zawiera żadnych konserwantów ani stabilizatorów chemicznych.

Pytanie

CZY OK BETA PLUS ZOSTAŁ PRZEBADANY?

Odpowiedź

Podobnie jak wszystkie produkty, OK Beta Plus został zgłoszony do właściwych organów administracji państwowej, w Polsce do rejestru GIS. Poszczególne składniki, a także produkt końcowy, są na bieżąco testowane w specjalistycznych akredytowanych laboratoriach.

Pytanie

W JAKI SPOSÓB NALEŻY OK BETA PLUS STOSOWAĆ?

Odpowiedź

Zalecane spożycie: dorośli - 1 łyżeczka (około 5 g) dziennie – rozpuścić w 100 ml zimnej wody lub mleka. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Stosowanie u kobiet w ciąży lub karmiących wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przy regularnym stosowaniu jedno opakowanie 150 g wystarczy na 30 dni. Używanie OK Beta Plus jest zalecane w szczególności osobom z niedoborem wapnia (Ca). Przede wszystkim chodzi tu o: osoby w okresie wzrostu i rozwoju organizmu, kobiety w ciąży i karmiących piersią, osoby w podeszłym wieku, przypadki osteoporozy. Chociaż preparat OK Beta Plus zawiera znaczną ilość błonnika pszennego, jest on bezglutenowy i w związku z tym mogą go używać również osoby z celiakią oraz alergią na gluten. Zalecane jest stosowanie OK Beta Plus przez co najmniej 2 miesiące. Następnie można przerwać używanie (ale nie jest to koniecznie) - efekt utrzymuje się jeszcze przez pewien czas.

Pytanie

DLACZEGO STOSOWANIE PREPARATU OK BETA PLUS JEST PRZYDATNE DLA NASZEGO ORGANIZMU?

Odpowiedź

Jednostronne obciążanie stawów, a także ich przeciążanie oraz występująca u wielu osób nadwaga, sprawiają, że z przybywającym wiekiem chrząstki stawowe ulegają degeneracji. OK Beta Plus, dzięki swojej unikalnej kompozycji składników, zawiera substancje będące podstawowym budulcem tkanki chrzęstnej, a także inne, zapewniające jej elastyczność i przede wszystkim blokujące aktywność enzymów, powodujących naruszenie jej struktury. OK Beta Plus jest źródłem organicznie związanego wapnia (Ca). Unikalne wiązanie wapnia zapewnia jego bardzo wysoką wchłanialność i doskonałą tolerancję w organizmie. OK Beta Plus odgrywa pozytywną rolę nie tylko we wzmacnianiu kości, ale również w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej i w funkcjonowaniu skurczy mięśniowych, w tym mięśni serca. Oprócz tego zapobiega także powstawaniu kamieni nerkowych. OK Beta Plus pomaga zmniejszyć nadmierne zakwaszenie organizmu, które może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych (zmęczenie, migreny, choroby skórne, alergie, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, reumatyzm, zapalenia stawów, osteoporoza, itd.). Do zakwaszenia organizmu prowadzi najczęściej niewłaściwa dieta zawierająca zbyt duże ilości produktów żywnościowych zakwaszających (np. mięso, mleko, jaja, cukier, słodycze, produktów przemysłowo przetworzonych zbóż, kawa, alkohol, napoje gazowane, itd.). Dobry stan każdego człowieka jest całkowicie zależny od równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie. OK Beta Plus, dzięki swojej unikalnej kompozycji składników, pomaga zredukować zakwaszenie organizmu, a tym samym przyczynia się do utrzymania dobrej kondycji stawów i ochrony organizmu przed oddziaływaniem szkodliwych substancji powstających przy zakwaszeniu! OK Beta Plus powinien stać się nieodzowną częścią życia każdego z nas.

Pytanie

JAKIE INNE KORZYŚCI PŁYNĄ ZE STOSOWANIA OK BETA PLUS?

Odpowiedź

OK Beta Plus to mieszanka przeznaczona do samodzielnego przygotowania napoju. Preparat podawany w tej postaci umożliwia znaczne lepsze wchłaniane poszczególnych jego składników przez organizm. Proces absorpcji rozpoczyna się w ustach i w związku z tym proces trawienia napoju przebiega bardzo szybko. Strawność substancji odżywczych jest bardzo wysoka, co ważne jest szczególnie w przypadku osób starszych i ciężko chorych. Wraz z wiekiem spada zdolność się organizmu do wchłaniania substancji odżywczych (zły zgryz, spowolnienie perystaltyki jelit, itd.), Preparat OK Beta Plus w postaci napoju znacznie ułatwia dostarczanie substancji odżywczych oraz przyczynia się uzupełnienia podaży płynów w organizmie.

Pytanie

CZY W TRAKCIE STOSOWANIA OK BETA PLUS MOGĄ POJAWIĆ SIĘ OBJAWY DETOKSYKACJI?

Odpowiedź

Tak, mogą, ale tylko marginalne. Objawy detoksykacji mogą pojawić się u osób z mocno zanieczyszczonym organizmem lub osób z poważnymi brakami ważnych składników odżywczych w związku z niewłaściwym odżywianiem się.

Pytanie

CZY OK BETA PLUS JEST ODPOWIEDNI DLA DIABETYKÓW?

Odpowiedź

Zdecydowanie tak. Dla diabetyków wskazana jest dieta obniżająca zakwaszenie organizmu. Regulując zasadowość, preparat OK Beta Plus wywiera wpływ na wchłanianie cukrów przez ściany jelit, co z kolei działa stabilizująco na poziom cukru we krwi. W związku z powyższym jego oddziaływanie na organizm osób chorych na cukrzycę jest bardzo korzystne. Zalecane jest równoczesne stosowanie OK Beta Plus wraz z innymi preparatami firmy OKG: Emulipsem Forte i OK Alfa Plus (stymulują funkcjonowanie trzustki) oraz OK Omega-3 Complete (ze względu na podwyższoną zawartość kwasów tłuszczowych omega-3, wspomaga optymalizację glikemii).

Pytanie

JAKA JEST ROLA WAPNIA W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA?

Odpowiedź

Prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu jest niemożliwe bez obecności pewnej ilości minerałów i witamin, dostarczanych z zewnętrz w postaci pokarmu i wody. Są one niezbędnym składnikiem zarówno związków organicznych, jak i nieorganicznych, tworzących ciało ludzkie. Często wystarczy dostarczyć do organizmu w odpowiednim czasie jedną milionową część grama któregoś z niezbędnych pierwiastków, aby dana osoba czuła się zdrowo. Do najbardziej podstawowych substancji nieorganicznych nieodzownych dla funkcjonowania organizmu ludzkiego należą przede wszystkim wapń i fosfor (ważne dla zdrowia zębów i kości). W organizmie wapń znajduje się nie tylko w kościach i zębach, ale także w tkankach, gdzie odgrywa ważną rolęw funkcjonowaniu skurczów mięśniowych, w tym mięśni serca. Wpływa także na krzepnięcia krwi i przyczynia się do regulacji ciśnienia krwi. Ponadto, wapń przyspiesza wchłaniania żelaza dwuwartościowego, przez co wspomaga działanie układu nerwowego. Obecność jonów wapnia i sodu ma wpływ na gospodarkę wodno-elektroliczną organizmu, wspomaga normalizację rytmu serca i wspiera wydalanie szkodliwych produktów metabolizmu. Do osadzania wapnia w odpowiednim miejscu w organizmie niezbędny jest fosfor. W tym przypadku ważny jest stosunek wapnia i fosforu, który powinien wynosić 2 : 1 na korzyść wapnia. Jeśli fosfor przeważa nad wapniem, organizm zaczyna automatycznie wyrównać ich poziom i wyłapuje wapń, gdzie tylko może. W ekstremalnych przypadkach może to prowadzić również do ubytku wapnia w kościach, co może mieć bardzo poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego też, ze względu na wysoką zawartość fosforanów, nie jest zalecana konsumpcja napojów typu Coca-Cola, serów topionych i innych pokarmów zawierających fosforany. Do prawidłowego wchłaniania wapnia niezbędna jest obecność witaminy D. Z tego powodu zalecane jest równoczesne stosowanie, wraz z OK Beta Plus, preparatu OK Omega-3 Complete lub OK Gama Plus, które zawierają dużą ilość witaminy D.

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×