PYTANIA I ODPOWIEDZI

OK Gama Plus

Pytanie

W JAKI SPOSÓB OK GAMA PLUS DZIAŁA?

Odpowiedź

OK Gama Plus to suplement diety harmonizujący funkcjonowanie układu krwionośnego i mięśniowo – szkieletowego. Jest to niepowtarzalna mieszanka olejów naturalnych o wysokiej czystości, pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Pozytywnie wpływa na stan i pracę serca i naczyń krwionośnych (pomaga utrzymywać pożądane stężenie cholesterolu i normalne ciśnienie krwi) oraz kości i stawów. Ponadto ogólnie wzmacnia naturalne mechanizmy obronne organizmu.

Pytanie

CZY OK GAMA PLUS JEST PREPARATEM NATURALNYM?

Odpowiedź

Preparat OK Gamma Plus jest wytwarzany z unikatowych składników, zapewniających doskonałą jakość produktu. Główne składniki aktywne to koncentrat oleju z ryb (o podwyższonej zawartości kwasów omega-3 kwasy tłuszczowe EPA i DHA), olej rzepakowy i jego pochodne, nasiona sezamu indyjskiego, ziele skrzypu polnego, wyciąg z liści rozmarynu lekarskiego oraz witaminy E, A i D3. Produkt zawiera również naturalną substancję słodzącą - sukralozę oraz pomarańczowy aromat naturalny. Preparat ten, podobnie jak wszystkie produkty OKG, nie zawiera żadnych konserwantów ani stabilizatorów chemicznych.

Pytanie

CZY OK GAMA PLUS ZOSTAŁ PRZEBADANY?

Odpowiedź

Podobnie jak wszystkie produkty, OK Gama Plus został zgłoszony do właściwych organów administracji państwowej, w Polsce do rejestru GIS. Poszczególne składniki, a także produkt końcowy, są na bieżąco testowane w specjalistycznych akredytowanych laboratoriach.

Pytanie

W JAKI SPOSÓB NALEŻY OK GAMA PLUS STOSOWAĆ?

Odpowiedź

Zalecane spożycie: 1 łyżeczka (około 5 ml) - dorośli 1-2x dziennie, dzieci od 3 lat 1x dziennie, najlepiej przy posiłku. Według ostatnich ustaleń preparat jest najlepiej wchłaniany przy równoczesnym spożyciu produktów nabiałowych (np. pełnotłusty jogurt lub serek). Przy regularnym stosowaniu jedno opakowanie 115 ml wystarczy na 23 dni.
OK Gama Plus zawiera mielone nasiona sezamu indyjskiego, mielone ziele skrzypu polnego oraz wyciąg suchy z liści rozmarynu lekarskiego, które przy składowaniu osadzają się na dnie opakowania. W związku z tym przed użyciem produktu należy dokładnie wstrząsnąć aż do uzyskania jednorodnej zawiesiny oleju i stałych składników produktu. Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 3 lat. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią powinny korzystać z produktu wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Pytanie

DLACZEGO STOSOWANIE PREPARATU OK GAMA PLUS JEST PRZYDATNE DLA NASZEGO ORGANIZMU?

Odpowiedź

Unikalne wiązanie krzemu organicznego (Si) i jego niepowtarzalna kombinacja z innymi składnikami produktu OK Gama Plus zapewnia wysoką wytrzymałość i integralność wewnętrznej wyściółki naczyń krwionośnych. Pobudza krążenie krwi oraz zawiera ważnych witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i uniemożliwia wypłukiwanie wapnia (Ca) od ciała. Wspomaga także proces wchłaniania wapnia z pożywienia, reguluje jego poziom we krwi. Stymuluje odkładanie wapnia w kości, co prowadzi do zwiększenia ich wytrzymałości oraz zapobiega osteoporozie.
OK Gama Plus, dzięki wysokiej zawartości i czystości kwasów tłuszczowych omega-3, pozytywnie wpływa na stan i pracę serca i naczyń krwionośnych – pomaga utrzymywać pożądane stężenie cholesterolu i normalne ciśnienie krwi.
Starannie zbilansowany skład produktu OK Gama Plus wzmacnia układ mięśniowo – szkieletowy. Stymuluje regenerację chrząstki, ogranicza stany zapalne w stawach i obniża aktywność enzymów degradujących chrząstkę. Aktywizuje enzymy regulujące regenerację chrząstki, a także pobudza produkcję kolagenu. OK Gama Plus przyczynia się do uzyskania pożądanej elastyczności i jędrności skóry oraz ładnego wyglądu skóry, paznokci i włosów.
Wzmacnia również układ odpornościowy i chroni przed szkodliwym wpływem zagrożeń dla zdrowia, które niesie ze sobą postęp cywilizacyjny. Ma działanie antyoksydacyjne - chroni organizm przed skutkami działania niebezpiecznych wolnych rodników tlenowych. Przy jednoczesnym stosowaniu OK Gama Plus w sposób szczególny wzmacnia skuteczność działania preparatu OK Beta Plus.

Pytanie

JAKIE INNE KORZYŚCI PŁYNĄ ZE STOSOWANIA PREPARATU OK GAMA PLUS?

Odpowiedź

Podstawą efektywności działania preparatu OK Gama Plus są substancje czynne zawarte w oleju z ryb, w oleju rzepakowym oraz w składnikach ziołowych. Unikatowa kombinacja zastosowanych ingrediencji zapewnia ich synergiczne działanie i znacznie podwyższa skuteczność preparatu. Najważniejszą składnikiem aktywnym OK Gama Plus jest koncentrat oleju z ryb, zawierający kwasy tłuszczowe omega-3: EPA (kwas eikozapentaenowy) i DHA (kwas dokozaheksaenowy). Zalecane dzienne spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 wynosi 0,5 - 4 g / dobę (włącznie z przyjmowanymi w pożywieniu). Dawka dzienna 5 ml preparatu OK Gama Plus zawiera 130 mg EPA i 151 mg DHA.
Kwasy tłuszczowe omega-3 EPA i DHA są bardzo ważne np. podczas ciąży i laktacji. Badania wykazały, że spożycie kwasów EPA i DHA, pochodzących z ryb morskich, jest bardzo ważne nie tylko w czasie ciąży (zwłaszcza w ostatnim trymestrze ciąży), ale także w trakcie laktacji. Gwarantuje prawidłowy rozwój mózgu i wzroku nienarodzonego dziecka a ponadto zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia porodu przedwczesnego oraz depresji poporodowej. EPA i DHA przenikają przez łożysko do rosnącego płodu, ale po urodzeniu, do organizmu noworodka, są dostarczane wraz z mlekiem matki. Dlatego właśnie zaleca się, aby kobiety w ciąży i karmiące spożywały odpowiednie ilości tłuszczów, pochodzących z ryb morskich.
Nienasycone kwasy tłuszczowe odrywają także ważną rolę w dalszym rozwoju dziecka. Zmniejszają ryzyko wystąpienia chorób serca, atopowego zapalenie skóry, astmy oraz chorób psychicznych i autoimmunologicznych.
Obecność kwasów EPA i DHA wpływa również na psychikę ludzką. Badania wykazały, że kobiety, posiadające wyższe stężenie DHA w mleku, a także spożywające większą ilość produktów pochodzenia morskiego, znacznie mniej są narażone na ryzyko wystąpienia psychozy poporodowej. Oprócz tego OK Gama Plus wykazuje wysoką zawartość witamin i minerałów niezbędnych w okresie ciąży i laktacji.
Kwasy omega-6 (zawarte w olejach roślinnych) powinny być konsumowane w odpowiednim stosunku do kwasów omega-3. Jeżeli we wzajemnym stosunku kwasów omega-6 i omega-3 przeważają omega-6 kwasy tłuszczowe, błony komórkowe produkują wówczas związki chemiczne zwane cytokinami, które powodują stany zapalne. Obecny sposób odżywiania się prowadzi do zachwiania równowaga, a to w stosunku od 15: 1 do 30: 1 na korzyść kwasów omega-6. Prawidłowy stosunek powinien wynosić 3: 1. W preparacie OK Plus Gama nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6 i omega-9 znajdują się w równowadze.

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×