PYTANIA I ODPOWIEDZI

OKG - gotowy biznes pod klucz

Pytanie

Jakie koszty dodatkowe będziemy ponosić?

Odpowiedź

Nie ma żadnych kosztów dodatkowych! Wielką zaletą systemu działania w OKG jest to, że nie musimy posiadać dużych zapasów magazynowych towaru, jak to zazwyczaj bywa w innych rodzajach działalności. OKG to gotowy biznes pod klucz, rodzaj działalności gospodarczej, gdzie przedsiębiorca jest niezależnym dystrybutorem. Produkty możemy kupować na użytek własny lub dla swoich klientów. Ponadto, pracując z domu, nie płacimy czynszu za lokal biurowy, magazyn czy sklep, nie opłacamy drogiej reklamy ani żadnych pracowników! Nie musimy starać się o produkcję, pakowanie, certyfikację produktów. Nie ma tutaj żadnej kosztownej księgowości! Natomiast do naszej dyspozycji są wszystkie możliwości, które prowadzenie indywidualnej działalności gospodarczej zapewnia, w tym np. możliwość rozszerzenia działalności poza granice kraju.

Pytanie

Jak można odstąpić od Umowy Dystrybucyjnej?

Odpowiedź

Wolność osobista to dla nas rzecz najważniejsza! Żaden dystrybutor, sponsor czy menedżer OKG nie może nikogo do niczego zmuszać. Istnieją dwa sposoby odstąpienia od Umowy Dystrybucyjnej: 1 przesłanie wypowiedzenia na piśmie do siedziby firmy, z tym, że ewentualna ponowna rejestracja możliwa jest aż po upłynięciu 6 miesiący od momentu wypowiedzenia, 2 w przypadku nieuiszczenia rocznej opłaty członkowskiej, ważność Umowy Dystrybucyjnej wygasa po upływie roku, po czym system automatycznie wyklucza osobę z rejestru. I to wszystko! Bez biurokracji i ryzyka!

Pytanie

Czy należy posiadać zarejestrowaną działalność gospodarczą?

Odpowiedź

To nie jest konieczne. Niezbędnym warunkiem rozpoczęcia działalności w OKG jest ukończenie 18 lat w dniu podpisania Umowy Dystrybucyjnej. Rejestracja własnej działalności gospodarczej nie jest wymagana. Większość współpracowników OKG nigdy działalności gospodarczej nie prowadziła. Osoby te kupują produkty OKG z rabatem na użytek własny. O ile komuś w wyniku działalności w OKG przysługuje prawo do prowizji, to jest ona realizowana w postaci rabatu od następnego zakupu lub pozostaje u nas w depozycie. W przypadku zarejestrowania działalności gospodarczej, prosimy o przesłanie kopii odpowiednich dokumentów, a my nagromadzone prowizje wypłacimy w gotówce lub przelewem na wskazane konto bankowe.

Pytanie

Czy trzeba znajdować się na pozycji DA (Dystrybutor Aktywny) w przypadku zamiaru zarejestrowania w sieci nowej osoby?

Odpowiedź

Jednym z podstawowych praw każdego niezależnego Dystrybutora OKG jest możliwość wprowadzania nowych osób do systemu OKG, a tym samym poszerzania swojej sieci dystrybucyjnej. Jedynym wymogiem w tym przypadku jest posiadanie ważnej Umowy Dystrybucyjnej OKG.

Pytanie

Od czego mam zacząć?

Odpowiedź

To bardzo proste! Zacznij od zakupu ZESTAWU STARTOWEGO OKG. Istnieją dwie możliwości: 1 ) od Sponsora: starannie wypełnij formularz Wniosku o rejestrację Dystrybutora i prześlij go na adres OKG znajdujący się na dole formularza. Twój Sponsor (Dystrybutor OKG) to osoba, od której dowiedziałeś się o nas, 2 ) bezpośrednio od nas (on-line): w tym przypadku w trakcie rejestracji on-line należy podać: imię i nazwisko, numer identyfikacyjny oraz e-mail swojego Sponsora. Twój Sponsor (Dystrybutor OKG) to osoba, od której dowiedziałeś się o nas, a która dostarczy Ci powyższe informacje niezbędne do pomyślnego zakończenia rejestracji. Jeśli nie znasz powyższych informacji, skontaktuj się ze Sponsorem (Dystrybutorem OKG). W momencie przyjęcia i rejestracji Umowy Dystrybucyjnej przez OKG, zostajesz się członkiem sieci OKG. Od tego momentu, od swojego Sponsora lub wprost z magazynu OKG, możesz kupować produkty OKG z rabatem dla siebie lub z przeznaczeniem do ich dalszej dystrybucji. Posiadasz także wszystkie prawa i obowiązki Dystrybutora OKG. Zawarcie Umowy Dystrybucyjnej nikogo nie zobowiązuje do prowadzenia działalności handlowej. 1 ) ZACZNIJ STOSOWAĆ PRODUKTY Używaj produktów, aby przekonać się o ich wartości i nabrać doświadczenia, jak działają. W tej działalności własne doświadczenie jest kluczem do sukcesu. Dobra znajomość produktów zawsze wzbudza zaufanie w trakcie spotkań z potencjalnymi klientami. Znacznie zwiększasz swoją szansę na sukces! 2) DZIEL SIĘ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI Z OTOCZENIEM Twój sukces jest wprost proporcjonalny do ilości przeprowadzonych rozmów handlowych. Zrób listę kontaktów – tak radzą wszyscy, którym się powiodło. Nie ma sensu zatem eksperymentować i poszukiwać własnych metod działania. Wpisz na nią każdego, kogo znasz (rodziców, synów, córki, teścia, teściową, rodzeństwo, wujków, ciotki, szwagrów, szwagierki, kuzynów, kuzynki, przyjaciół, znajomych, kolegów, rodziców przyjaciół i znajomych, współpracowników, urzędników, menedżerów, przedstawicieli handlowych, przedsiębiorców, notariuszy, prawników, księgowych, doradców podatkowych, właścicieli firm, lekarzy, pracowników sklepów spożywczych, mięsnych oraz warzywnych, kwiaciarni, fryzjerów, kosmetyczki, pracowników szkół nauki jazdy, stacji benzynowych, mechaników samochodowych, przyjaciół, z którymi spędzasz wolny czas – rower, tenis, piłka nożna, muzyka, fotografowanie itd.). Korzystaj z każdej sytuacji i staraj opowiadać z entuzjazmem o produktach i możliwościach biznesowych. To najlepszy sposób, w jaki możesz przyczynić się do rozwoju Twojej działalności.

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×