PYTANIA I ODPOWIEDZI

Factor Base Family

Pytanie

W JAKI SPOSÓB FACTOR BASE FAMILY DZIAŁA?

Odpowiedź

Jest to suplement diety, który został opracowany głównie w celu uzupełnienia witamin i minerałów w organizmie człowieka. Równocześnie ma za zadanie wzmocnić jego odporność. Produkowany jest w postaci pastylek do żucia o przyjemnym smaku jabłkowym. W celu dostarczenia do organizmu składników często brakujących w pożywieniu zalecane jest stosowanie 2 tabletek dziennie przez osoby dorosłe i 1 tabletki przez dzieci.

Pytanie

CZY FACTOR BASE FAMILY JEST PREPARATEM NATURALNYM?

Odpowiedź

Wszystkie aktywne składniki preparatu Factor Base Family posiadają w 100% naturalne pochodzenie. Przede wszystkim mowa tu o wysoce bioaktywnym wapnie i magnezie, pochodzących z glonów morskich (Lithothamnion calcareum), ekstrakcie z owoców dzikiej róży (Fructus cynosbati) i betaglukanach otrzymywanych z naturalnych drożdży. Factor Base Family jest jednym z niewielu produktów na rynku europejskim, dla których źródłem wapnia jest naturalny kompleks multimineralny pozyskiwany z czerwonych alg, występujących tylko w trzech miejscach na świecie. Poszczególne składniki zawarte w produkcie, działając w niezwykłej synergii, wzajemnie uzupełniają się, wspierają i podnoszą jego skuteczność. Preparat ten, podobnie jak wszystkie produkty OKG, nie zawiera żadnych konserwantów ani stabilizatorów chemicznych.

Pytanie

CZY FACTOR BASE FAMILY ZOSTAŁ PRZEBADANY?

Odpowiedź

Podobnie jak wszystkie produkty, Factor Base Family został zgłoszony do właściwych organów administracji państwowej, w Polsce do rejestru GIS. Poszczególne składniki, a także produkt końcowy, są na bieżąco testowane w specjalistycznych akredytowanych laboratoriach.

Wybierz temat

Emulips
Emulips Forte
OK Omega-3 Complete
OK Tau+
OKG Factor Base
OK Beta Plus
OK Gama Plus
Factor Base NO
Factor Base Family
Factor Base Alfa
OK Gel
OK Balsam
OKG - gotowy biznes pod klucz
Jak w praktyce wygląda współpraca z OKG?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×