SYNERGIA PRODUKTÓW

UKŁAD KRĄŻENIA I UKŁAD LIMFATYCZNY

ŚLEDZIONA

Produkty zalecane: Factor Base Alfa

SERCE I NACZYNIA KRWIONOŚNE

Produkty zalecane: OK Omega-3 Complete, OK Gama Plus, Emulips Forte, Emulips, Factor Base NO


... jakie są doświadczenia?

BÓLE W KLATCE PIERSIOWEJ USTĄPIŁY I NIE MAM JUŻ ZADYSZKI!

Emulips Forte i OK Omega-3 Complete pomogły mi z bólami w klatce piersiowej, które odczuwałam przez pięć lat po operacji serca. Byłam w stanie przejść 20 metrów, po czym odzywał się ból. Chociaż lekarz wysłał mnie na różne badania, przyczyny nie udało się ustalić. Zaczęłam używać OK Omega-3 Complete (2 razy na dobę po 10 kropli) i po 6 tygodniach, idąc, uświadomiłam sobie, że nie muszę zatrzymywać się z powodu bólu! Dodałem jeszcze OK Base Alfa oraz Emulips Forte. Stosowałam po kroplach po jednej buteleczce każdego z preparatów i już prawie nie mam zadyszki. (Jestem już starszą osoba, a w tym wieku każdemu z nas brakuje trochę tchu... :-))

Milada G., Orlova Lutyně

CIŚNIENIE W NORMIE, LEKÓW JUŻ NIE MUSZĘ UŻYWAĆ

Od około 5 lat przyjmowałam leki na nadciśnienie krwi. Na radę znajomej zaczęłam stosować Emulips i po zaledwie dwóch opakowaniach ciśnienie wróciło do normy a ja mogłam przestać brać leki! Obecnie moje ciśnienie utrzymuje się w normie, mimo, że z leków nadal nie korzystam. A w dodatku Emulips pomógł mi z ciągnącymi się od lat problemami z wypróżnianiem. Przeminęły również często przeze mnie odczuwane bóle brzucha. Emulips bardzo mi pomógł i stał się częścią mojego życia codziennego.

Blažena E., Tanvald

NARESZCIE NORMALNE CIŚNIENIE KRWI I REGULARNE WYPRÓŻNIANIE!

Po zastosowaniu Emulipsu Forte przestałam mieć problemy z wypróżnianiem. Teraz toaletę odwiedzam dwa razy dziennie. Także moje ciśnienie krwi ustabilizowało się, nie ma już żadnych nagłych wahań. Brałam regularnie leki na nadciśnienie, ale czasami odnosiłam wrażenie, że nie za bardzo działają. Po trzech tygodniach stosowania preparatu nie odczuwam żadnych wahań ciśnienia i czuję się bardzo dobrze.

Věra Z., Jihlava

NIE ZDAWAŁAM SOBIE SPRAWY, JAK BARDZO EMULIPS MOŻE MI POMÓC.

Po wyleczeniu choroby nowotworowej miałam podwyższone wyniki prób wątrobowych, podwyższony poziom cukru we krwi, nadwagę, poziom cholesterolu 9,8 i do tego odczuwałam ciągle zmęczenie. Cztery miesiące temu zaczęłam na próbę stosować Emulips. Nie miałam pojęcia, jak bardzo Emulips może pomóc. Efekty były zadziwiające. Wyniki prób wątrobowych oraz poziom cukru we krwi są obecnie w normie, poziom cholesterolu spadł na 7,2 a do tego schudłam aż o 9 kg i przestałam mieć problemy z wypróżnianiem. Zmęczenie zniknęło, jestem pełna energii. I to wszystko dzięki Emulipsu. Dziękuję OKG za ten wspaniały produkt.

Eva D., Semily

PO JEDNYM OPAKOWANIU POZIOM CHOLESTEROLU OBNIŻYŁ SIĘ

Od 18 roku życia borykam się z hipercholesterolemią rodzinną. Nie używałam nigdy żadnych leków, ale, nawet stosując dietę, mój poziom cholesterolu był zawsze wyższy niż 5,4 mmol/l. Po dwóch kolejnych ciążach i związanym z tym karmieniu piersią oraz przy równoczesnym niestosowaniu diety, poziom cholesterolu wzrósł do 6,8 mmol/l. Zaczęłam brać OK Omega-3 Complete i już po jednym opakowaniu (bez diety) poziom cholesterolu obniżył się do 5,2 mmol/l. Dziękuję bardzo i nadal będę stosować.

Renata J., Nový Bydžov

PRZESTAŁAM SMAKOWAĆ KOMAROM :-)

Zawsze w sezonie byłam pogryziona przez komary, Wszyscy śmiali się, że mam słodką krew Nawet pchły zwierzęce chętnie dobierały się do mnie. Od dwóch lat mam spokój. Biorę regularnie Emulips Forte (jest gorzki: o))) i odkryłam, że już im nie smakuję!

Dita K., Přelouč

PO 8 LATACH CIŚNIENIE W NORMIE

U mojej przyjaciółki przed 8 laty nagle pojawiło się wysokie ciśnienie krwi (240/100). Zaczęła przyjmować przepisywane przez lekarza leki. W wyniku leczenia ciśnienie, choć poprawiło się, nadal było w granicach 160/90. A ponieważ przyjaciółka miała również problemy z wypróżnianiem, poleciłam jej Emulips Forte, a po 14 dniach stosowania także OK Omega-3 Complete. Po trzech tygodniach wypróżnianie unormowało się a po miesiącu przy kontroli ciśnienia lekarz prowadząca stwierdziła, że i to, po raz pierwszy od 8 lat, obniżyło się do poziomu 130/80!

Jarka B., Jihlava

FALE GORĄCA I POCENIE ZNIKNĘŁY!

Mojej matce bardzo dokuczały te dolegliwości. Była zmuszona kilka razy dziennie przebierać się, suszyć włosy. Ci, którzy tego doświadczyli wiedzą, o czym jest mowa. Po namowach zaczęła stosować regularnie OK Omega-3 Complete i wszystkie dolegliwości zniknęły.

Dita K., Přelouč

OBNIŻENIE POZIOMU CHOLESTEROLU

Po miesiącu stosowania OK Omega-3 Complete nastąpiło u mnie obniżenie poziomu cholesterolu z 7,4 na 4,7 nmol/l.

Jana B., Šumperk

Wybierz temat

UKŁAD POKARMOWY, UKŁAD HORMONALNY
UKŁAD WYDALNICZY
UKŁAD KRĄŻENIA I UKŁAD LIMFATYCZNY
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY
UKŁAD NERWOWY
UKŁAD ODDECHOWY
REGULACJA PRZEMIANY MATERII ORAZ OPTYMALIZACJA WAGI I WYMIARÓW CIAŁA
POWIERZCHNIA CIAŁA
OGÓLNA SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ ORGANIZMU
DZIECI
ZWIERZĘTA

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×