SYNERGIA PRODUKTÓW

REGULACJA PRZEMIANY MATERII ORAZ OPTYMALIZACJA WAGI I WYMIARÓW CIAŁA

Produkty zalecane: Emulips Forte, Emulips, OK Omega-3 Complete


... jakie są doświadczenia?

NIE TYLKO UŁATWIA TRAWIENIE, ALE TAKŻE POMAGA SCHUDNĄĆ

Emulips Forte nie tylko ułatwia trawienie (niweluje również zaburzenia przewodu pokarmowego np. skurcze brzucha po spożyciu ciężkostrawnych pokarmów ), ale przy jego stosowaniu udaje mi się także schudnąć. Wypróbowałam wiele produktów odchudzających, które rzekomo "gwarantują wyniki", ale u mnie mnie w ogóle nie zadziałały. Dzięki Emulipsu Forte schudłam w ciągu dwóch tygodni o 4 kg i waga nadal spada. Produkty polecam wszystkim wokół:-). Wiem, że naprawdę działają! Dziękuję za nie bardzo!

Jana J., Mělník

Przez pół roku mam około 17 kg lżejsza!

Mam 57 lat, cukrzycę i związane z tym problemy - wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie. Faktycznie, tak było! Miałam wszystkie te dolegliwości, dopóki, przez przypadek, nie trafiłam na Emulips. Postanowiłem spróbować i w ciągu sześciu miesięcy nie tylko schudłam o 17 kg, ale, co najważniejsze, poziom cukru, cholesterolu oraz ciśnienie krwi są w normie. Mój lekarz prowadzący nie wierzył własnym oczom widząc wyniki badań. Ja z kolei stwierdziłam, że mogę pomóc i innym ludziom, i od tego czasu jestem dystrybutorem OKG. Produkty osobiście wypróbowałam i wiem, że to nie tylko pusta reklama! A dla mnie osobiście największą nagrodą jest przede wszystkim mój dobry stan zdrowia!

Hana K., Melnik

EMULIPS BARDZO MI POMÓGŁ.

Od dzieciństwa miałam zaparcia a później i inne problemy związane z układem trawiennym. Na radę koleżanki postanowiłam wypróbować Emulips. Zaparcia zniknęły po tygodniu stosowania i również nie odczuwam obecnie żadnych problemów z trawieniem. Dzięki stosowaniu Emulipsu dużo lepiej śpię i jestem wypoczęta. A także, pomimo, że Emulips nie jest środkiem odchudzającym, ale jedynie regulującym wagę, jestem szczuplejsza o jeden rozmiar. Gorąco polecam wszystkim osobom z podobnymi problemami zdrowotnymi!

Renata N., Pardubice

O EMULIPSIE CZUJĘ SIĘ WSPANIALE!

Emulips biorę dopiero miesiąc, schudłam tylko około kilograma i już raczej na wagę nie wchodzę :-). Ale za to w udach mam o 4 cm a w biodrach o 5 cm mniej. W pasie zaledwie o 2 cm, ale to tylko kwestia czasu :-). A w dodatku zniknęły wzdęcia i bóle brzucha, które często odczuwałam. Preparat będę stosować dalej i przypuszczam, że w ciągu najbliższych miesięcy będzie jeszcze lepiej! Na każdego z pewnością działa inaczej, ale dla mnie ważne jest, że uda mi się stracić parę centymetrów po obwodzie! A ponieważ również zainteresowała się nim moja siostra :-), muszę zamówić kolejne opakowanie Emulipsu XXL!

Ilona, Praha

NIE ZDAWAŁAM SOBIE SPRAWY, JAK BARDZO EMULIPS MOŻE POMÓC.

Po wyleczeniu choroby nowotworowej miałam podwyższone wyniki prób wątrobowych, podwyższony poziom cukru we krwi, nadwagę, poziom cholesterolu 9,8 i do tego odczuwałam ciągle zmęczenie. Cztery miesiące temu zaczęłam na próbę stosować Emulips. Nie miałam pojęcia, jak bardzo Emulips może pomóc. Efekty były zadziwiające. Wyniki prób wątrobowych oraz poziom cukru we krwi są obecnie w normie, poziom cholesterolu spadł na 7,2 a do tego schudłam aż o 9 kg i przestałam mieć problemy z wypróżnianiem. Zmęczenie zniknęło, jestem pełna energii. I to wszystko dzięki Emulipsu. Dziękuję OKG za ten wspaniały produkt.

Eva D., Semily

ZRZUCIŁAM 7 KG I CZUJĘ SIĘ ŚWIETNIE!

Po urodzeniu córeczki zaczęłam regularnie ćwiczyć oraz stosować Emulips. W efekcie jestem o 7 kg lżejsza! : O) (Po porodzie ważyłam 78.6 kg, teraz 71.6 kg). Dziecko karmię piersią, nie brakuje mi mleka. Czuję się świetnie i jestem szczęśliwa mamą trzymiesięcznej Ani. Życie jest piękne!

Jana K., Domažlice

PRZEZ CZTERY MIESIĄCE PO PORODZIE SCHUDŁAM O 10,5 KG!

Po porodzie karmię dziecko piersią, a więc nie ograniczam się za bardzo w jedzeniu. Ale zaczęłam ćwiczyć oraz stosować Emulips i Psyllium. Przez pierwsze 4 miesiące moja waga spadła o 10,5 kg. Pierwszych 8 kg zrzuciłam stosunkowo szybko, następne 2,5 kg już wolniej. To wspaniałe uczucie móc włożyć na siebie ubrania, które już przed ciążą były dla mnie za małe. Jestem naprawdę szczęśliwa, Emulips bardzo mi pomógł, wszystkim matkom polecam.

Hana V., Svitavy

O 11 KG LŻEJSZA!

Po pierwszym porodzie przez siedem miesięcy nie mogłam schudnąć ani o kilogram. Aby poprawić trawienie zaczęłam stosować Emulips. Już po kilku dniach poczułam się znacznie lepiej. Preparat stosowałam regularnie 3 razy dziennie 10 kropli bezpośrednio po posiłku i po 4 miesiącach schudłam o 11 kg! Innym efektem stosowania Emulipsu był znaczny wzrost ilości mleka. Dzięki temu karmiłam Elusię piersią aż do drugiego roku życia.

Jana T., Jablonec nad Nysą

Wybierz temat

UKŁAD POKARMOWY, UKŁAD HORMONALNY
UKŁAD WYDALNICZY
UKŁAD KRĄŻENIA I UKŁAD LIMFATYCZNY
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY
UKŁAD NERWOWY
UKŁAD ODDECHOWY
REGULACJA PRZEMIANY MATERII ORAZ OPTYMALIZACJA WAGI I WYMIARÓW CIAŁA
POWIERZCHNIA CIAŁA
OGÓLNA SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ ORGANIZMU
DZIECI
ZWIERZĘTA

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×