SYNERGIA PRODUKTÓW

UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY

kości, chrząstki, stawy

Produkty zalecane: OK Beta Plus, OK Gama Plus, OK Omega-3 Complete


... jakie są doświadczenia?

BEZ LEKARSTW I ZASTRZYKÓW

Mamę przez lata nękały problemy ze stawami – odczuwała bóle, chodzenie sprawiało jej trudności. Zażywała leki przeciwbólowe, a kiedy stan pogarszał się, lekarz łagodził bóle zastrzykami. Próbowała wiele różnych produktów na stawy - bez rezultatu. W końcu spróbowała OK Beta+. Już po pierwszych kilku dniach stosowania produktu, bóle ustąpiły. Od tego czasu minęło już 10 miesięcy i mama nadal obywa się bez leków i zastrzyków. A preparat OK Beta+ używa na co dzień.

Jiří K., Brno

WODA Z ŁOKCIA ZNIKNĘŁA BEZ ŚLADU !

U mojego ojca w wyniku przypadkowego uderzenia powstał wysięk w łokciu. Przez kilka dni próbowaliśmy stosować OK Gel - niestety bez rezultatu. Wtedy przypomniałem sobie, że OK Beta+ wspomaga prawidłowe funkcjonowanie stawów i postanowiłam preparat wypróbować. Namówiłam tatę do wypicia rozpuszczonego w wodzie preparatu. Przez trzy dni z rzędu otrzymywał ode mnie silną dawkę (czubatą łyżkę) preparatu. Ku zaskoczeniu wszystkich (łącznie z lekarzem) czwartego dnia ojciec stwierdził, że nic go już nie boli i że czuje się zupełnie zdrowo. Woda z łokcia zniknęła bez śladu!

Dita K., Přelouč

BÓL PLECÓW ZNIKNĄŁ

Od kilku lat odczuwałam bóle w plecach. Czasami nie mogłam się nawet wyprostować. Badanie lekarskie nie stwierdziło jednoznacznej przyczyny. Stosowałam leki przeciwbólowe, ale bez efektu. Od znajomych dowiedziałam się o preparacie OK Beta+. Postanowiłam wypróbować go i nie zawiodłam się. Już po tygodniu przy ból zniknął. Od tej pory mogę wyprostować się bez żadnych problemów. Produkt gorąco polecam!

Jana J., Mělník

STAWY BEZ PROBLEMÓW

Witam. Chciałabym podzielić się z Państwem swoim doświadczeniami dotyczącymi stosowania produktów firmy OKG, a konkretnie OK Beta+ i OK Gama+. Po zapaleniu stawu biodrowego przed kilku laty odczuwałam bóle w obu stawach biodrowych zawsze, gdy zmieniała się pogoda lub każdorazowo po większym wysiłku. Zaczęłam brać OK Beta+ i już po 3 dniach bóle ustąpiły. Stosowałam go wraz z OK Gama+ i po użyciu jednego opakowania, zdałam sobie sprawę, że bólów nie odczuwam nawet w przypadku zmiany pogody. Mogę stwierdzić, że dzięki tym właśnie produktom, obecnie nie mam żadnych problemów ze swoimi stawami.

Jitka W., Žďár nad Sázavou

BÓLE STAWÓW

Jesienią 2014 roku zaczęły mnie boleć kolana. Od lat cierpię również na artrozę drobnych stawów u rąk. Próbowałam coś z tym zrobić, stosując produkty dostępne w aptekach. Na święta w prezencie otrzymałam od dzieci OK Beta+ i OK Gama+. Zaczęłam je używać i czuję się o wiele lepiej. Bóle odczuwam już tylko przy zmianach pogody, a także znacznie lepiej sypiam. Na pewno zamówię następne opakowanie.

Helena N., Karvina

ZNOWU MOGĘ JEŹDZIĆ NA ROWERZE CZY NA ŁYŻWOROLKACH !

Chciałabym podzielić się z Wami swoją historię. Wszystko zaczęło się dwa lata temu od zwykłej operacji palca na nodze. Po niej do rany wdała się jakaś infekcja i w ogóle nie chciała się goić. Po 2 miesiącach przeprowadzono kolejną operację, również nieudaną, a do tego zaczęłam odczuwać bóle nóg i pleców. Potem była trzecia operacja i zabiegi rehabilitacyjne, ale ani to nie pomogło. Mimo bólów, po długich 9 miesiącach wróciłam do pracy. Wytrzymałam siedem miesięcy, chodząc po krawędzi stopy. Bóle były nadal odczuwalne. Zdecydowałam się na następną operację – do palca wszczepiono mi fragment kości pobrany z miednicy. Niestety przeszczep nie przyjął się. W końcu przyjęto mnie do szpitala specjalistycznego w Pradze. Tutaj odbyła się kolejna operacja - w mojej nodze pojawiły się druty i śruby. Po niej zacząłem stosować produkty OKG: Emulips, OK Alfa Plus, OK Beta Plus oraz OK Gama Plus. Bliznę smarowałam OK Gelem. Po trzech miesiącach od operacji już nie chodziłam o kulach, blizna bardzo ładnie zagoiła się, a bóle ustąpiły. Czuję się świetnie, znowu jeżdżę na rowerze i na łyżworolkach.

Ivana H., Nové Město nad Metují

SKURCZE ZNIKNĘŁY I MOGĘ JUŻ CHODZIĆ!

Od lat cierpiałam na zapalenie stawów kolanowych. Różne leki lub maści przepisywane przez lekarzy zupełnie mi nie pomagały. W nocy budziłam się z wielkim bólem i skurczami. Prawie w ogóle nie mogłam chodzić, a każdy krok był dla mnie bardzo uciążliwy. Ostatnią deską ratunku były dla mnie preparaty OKG. Zaczęłam stosować: OK Alfa+, OK Omega +, OK Tau +, OKG Factor Base oraz Emulips. Na noc smarowałam kolana OK Gelem i robiłam okłady. Po dwóch miesiącach zauważyłam, że ból już nie jest tak intensywny a skurcze zniknęły w ogóle. Czym dłużej stosuję produkty, tym lepiej się czuję :-).

Alžběta V., Děčín

NIE DO WIARY, JAK SZYBKO DZIAŁA!

Od dzieciństwa często cierpiałam z powodu bólu w krzyżu. To zmuszało mnie do stosowania leków łagodzących bóle, które często w ogóle nie pomagały. Chodziłam również na zajęcia rehabilitacyjne. Efekty były odczuwalne tylko przez krótki okres czasu, potem bóle powracały. Kiedy natrafiłam na produkty OKG, postanowiłam wypróbować je na sobie. Ponieważ często bywałam także zmęczona a czasami dosłownie wyczerpana, wybrałam preparat OK Omega-3 Complete. Stosowałam 1 łyżeczkę 3 razy dziennie. Skutki jego działania zaczęłam odczuwać prawie natychmiastowo. Ten produkt zrobił na mnie wrażenie. Naprawdę nie chciało mi się wierzyć. Nawet zadzwoniłam do swojego sponsora z pytaniem, czy to w ogóle możliwe, że tak szybko odczuwam efekty działania preparatu. Bóle, które przy pochylaniu się, promieniowały do prawej nogi, nagle złagodniały tak bardzo, że obecnie w zasadzie ich nie zauważam. Wcześniej z powodu bólu nie byłam w stanie nawet założyć butów. Teraz zakładam je bez żadnych problemów, nawet na stojąco. Naprawdę w ogóle nie żałuję, że zdecydowałam się wypróbować produkty OKG.

Silvie K., Bučovice

Wybierz temat

UKŁAD POKARMOWY, UKŁAD HORMONALNY
UKŁAD WYDALNICZY
UKŁAD KRĄŻENIA I UKŁAD LIMFATYCZNY
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY
UKŁAD NERWOWY
UKŁAD ODDECHOWY
REGULACJA PRZEMIANY MATERII ORAZ OPTYMALIZACJA WAGI I WYMIARÓW CIAŁA
POWIERZCHNIA CIAŁA
OGÓLNA SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ ORGANIZMU
DZIECI
ZWIERZĘTA

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×