SYNERGIA PRODUKTÓW

UKŁAD POKARMOWY, UKŁAD HORMONALNY

Żołądek, trzustka

Produkty zalecane: Factor Base Alfa, Emulips Forte

Jelito cienkie

Produkty zalecane: OK Omega-3 Complete, OK Gama Plus

Wątroba, woreczek żółciowy

Produkty zalecane: Emulips Forte, Emulips, OK Omega-3 Complete, OK Tau Plus, OKG Factor Base, Factor Base Alfa


... jakie są doświadczenia?

REWELACJA!!!

Wypróbowałam Emulips i pozbyłam się zaparć! Cierpiałam na nie przez 35 lat. A tu wystarczyło przez 5 dni stosować 10 kropli 3 razy dziennie. Dla mnie to rewelacja. Informacje szczegółowe znalazłam na stronach internetowych OKG, po czym zamówiłam dwa produkty dla męża i dwa dla matki. Im też pomogły! Dolegliwości zdrowotne, według lekarzy nieuleczalne, zaczęły ustępować. U męża w ciągu trzech miesięcy spadł poziom cukru z 12 jednostek na 5, a mama w ciągu ostatnich 2 lata nie miał ataku astmy.

Dagmar L., Brno

POWIEDZIAŁ, ŻE TO CHYBA CUD.

Mój ojciec nigdy nie mógł oprzeć się dobrej golonce. Był w stanie podjadać ją przez całe popołudnie i wieczór. Zazwyczaj później w nocy i następnego dnia odczuwał ból lub pojawiała się kolka. Pewnego razu mój mąż, który wielokrotnie przekonał się o korzystnym wpływie Emulipsu Forte na trawienie, podał mu dużą łyżkę preparatu. Tata wypił i po chwili zaczął nam zarzucać, że z tego, co spożył mu "podskakują jelita". Potem musiałam wyjść, ale kiedy wróciłam, mój tata był już w dobrym humorze. Otworzył drzwi i powiedział, że to chyba cud, że mu tak bardzo ulżyło.

Veronika S., Březůvky

NIE TYLKO UŁATWIA TRAWIENIE, ALE TAKŻE POMAGA SCHUDNĄĆ

Emulips Forte nie tylko ułatwia trawienie (niweluje również zaburzenia przewodu pokarmowego np. skurcze brzucha po spożyciu ciężkostrawnych pokarmów ), ale przy jego stosowaniu udaje mi się także schudnąć. Wypróbowałam wiele produktów odchudzających, które rzekomo "gwarantują wyniki", ale u mnie mnie w ogóle nie zadziałały. Dzięki Emulipsu Forte schudłam w ciągu dwóch tygodni o 4 kg i waga nadal spada. Produkty polecam wszystkim wokół:-). Wiem, że naprawdę działają! Dziękuję za nie bardzo!

Jana J., Mělník

WZDĘCIA ZNIKNĘŁY NATYCHMIAST

Zaczęłam używać EmulipsForte i prawie natychmiast przeszły mnie wzdęcia.

Ewa S., Wroslaw

W PRZECIĄGU PÓŁ GODZINY PROBLEM ZANIKA :-)

Czasami po zjedzenie czegoś tłustego miewam uczucie ciężkiego żołądka. Ale wystarczy, że wezmę 20 kropli Emulipsu (najlepiej o smaku anyżu) i w przeciągu pół godziny problem zanika :-).

Milada G., Orlova Lutyně

JUŻ BEZ ZAPARĆ!

Moja córka cierpiała na zaparcia przez 6 lat. Było to związane z bolesnym wypróżnianiem, bólami brzucha i odbytu. Zaczęła stosować Emulips i po mniej więcej tygodniu były widoczne pierwsze efekty. Emulips bierze do dzisiaj i nie ma żadnych problemów. Produkty OKG działają a najważniejsze jest to, że córka jest zdrowa i zadowolona z życia.

Simona K., Čechtice

MÓJ LEKARZ NIE WIERZYŁ WŁASNYM OCZOM!

Mam 57 lat, cukrzycę i związane z tym problemy - wysoki poziom cholesterolu oraz nadciśnienie. Faktycznie, tak było! Miałam wszystkie te dolegliwości, dopóki, przez przypadek, nie trafiłam na Emulips. Postanowiłem spróbować i w ciągu sześciu miesięcy nie tylko schudłam o 17 kg, ale, co najważniejsze, poziom cukru, cholesterolu oraz ciśnienie krwi są w normie. Mój lekarz prowadzący nie wierzył własnym oczom widząc wyniki badań. Ja z kolei stwierdziłam, że mogę pomóc i innym ludziom, i od tego czasu jestem dystrybutorem OKG. Produkty osobiście wypróbowałam i wiem, że to nie tylko pusta reklama! A dla mnie osobiście największą nagrodą jest przede wszystkim mój dobry stan zdrowia!

Hana K., Melnik

PROBLEMY CIĄGNĄCE SIĘ LATAMI MINĘŁY

Od około 5 lat przyjmowałam leki na nadciśnienie krwi. Na radę znajomej zaczęłam stosować Emulips i po zaledwie dwóch opakowaniach ciśnienie wróciło do normy a ja mogłam przestać brać leki! Obecnie moje ciśnienie utrzymuje się w normie, mimo, że z leków nadal nie korzystam. A w dodatku Emulips pomógł mi z ciągnącymi się od lat problemami z wypróżnianiem. Przeminęły również często przeze mnie odczuwane bóle brzucha. Emulips bardzo mi pomógł i stał się częścią mojego życia codziennego.

Blažena E., Tanvald

Z EMULIPSEM UDAŁO SIĘ...

Jestem matką 20-miesięcznych bliźniąt. Córeczka od urodzenia nie chciała jeść i w związku z tym była bardzo mała. W wieku 17 miesięcy ważyła tylko 6,5 kg! Rady lekarzy nie pomagały, znajoma doradziła mi Emulips. Spróbowałam, dziewczynka przybrała za miesiąc o 3/4 kg a za następny 0,5 kg. Teraz już waży około 8 kg. Pomogło, będę stosować dalej ...

Petra K., Mohelnice

EMULIPS BARDZO MI POMÓGŁ.

Od dzieciństwa miałam zaparcia a później i inne problemy związane z układem trawiennym. Na radę koleżanki postanowiłam wypróbować Emulips. Zaparcia zniknęły po tygodniu stosowania i również nie odczuwam obecnie żadnych problemów z trawieniem. Dzięki stosowaniu Emulipsu dużo lepiej śpię i jestem wypoczęta. A także, pomimo, że Emulips nie jest środkiem odchudzającym, ale jedynie regulującym wagę, jestem szczuplejsza o jeden rozmiar. Gorąco polecam wszystkim osobom z podobnymi problemami zdrowotnymi!

Renata N., Pardubice

NARESZCIE NORMALNE CIŚNIENIE KRWI I REGULARNE WYPRÓŻNIANIE!

Po zastosowaniu Emulipsu Forte przestałam mieć problemy z wypróżnianiem. Teraz toaletę odwiedzam dwa razy dziennie. Także moje ciśnienie krwi ustabilizowało się, nie ma już żadnych nagłych wahań. Brałam regularnie leki na nadciśnienie, ale czasami odnosiłam wrażenie, że nie za bardzo działają. Po trzech tygodniach stosowania preparatu nie odczuwam żadnych wahań ciśnienia i czuję się bardzo dobrze.

Věra Z., Jihlava

ŁATWIEJSZE TRAWIENIE I LEPSZY SEN

Często wstaję w nocy do dzieci, a następnie nie mogę zasnąć. Dzięki stosowaniu Emulipsu sypiam znacznie lepiej. Zasypiam natychmiast i śpię jak dziecko aż do rana :-). Zauważyłam również poprawę w trawieniu - po zjedzeniu posiłku nie miewam uczucia ciężkości w żołądku, które dawniej często odczuwałam.

Silvie K., Bučovice

EMULIPS BARDZO MI POMÓGŁ PODCZAS KARMIENIA PIERSIĄ

Emulips zacząłem stosować w okresie karmienia piersią, zarówno z powodu problemów trawiennych, ale także po to, aby mieć dostateczną ilość mleka. Dla moich dwóch pierwszych dzieci miałem bardzo mało mleka i musiałam je bardzo wcześnie zacząć dokarmiać. Bardzo chciałem tego uniknąć w przypadku mojego najmłodszego dziecka. Udało mi się, synka karmiłam ponad dwa lata. A do tego, dzięki zastosowaniu Emulipsu, dziecko nie miało problemów ze wzdęciami i bólami brzuszka.

Eva S., Třebíč

EMULIPS STOSUJE CAŁA RODZINA :-)!

Z efektów stosowania Emulipsu jestem bardzo zadowolona. Zakupiłam go już po raz kolejny. Do tej pory jestem 3 kg lżejsza, ale to wynik tego, że nie mogę zmusić się do wypicia 2-3 l płynów dziennie. Mąż próbuje stosować Emulips razem ze mną (10 kropli dziennie podczas posiłku). Na wadze na razie nie stracił, ale z entuzjazmem stwierdził, że ustało pieczenie spowodowane zgagą i nie ma żadnych problemów związanych z trawieniem. Muszę również stwierdzić, że od czasu, kiedy stosuję Emulips, nasz 4 miesięczny Michałek (karmiony piersią) nie ma problemów ze wzdęciami i bólem brzuszka. Miał również często kłopoty z wypróżnianiem, ale i tu nastąpiła znacząca poprawa :-).

Tina z rodziną

KARMISZ PIERSIĄ, SPRÓBUJ EMULIPS, JEST SUPER!

Emulips wypróbowałam. Przy karmieniu piersią jest super! Karolinka nie ma już wzdęć :-). Chciałabym zamówić następne dwa opakowania u smaku anyżowym. Dziękuję.

Lucie, Třebíč

DOPIERO EMULIPS ZADZIAŁAŁ!

Stosuję 10 kropli Emulipsu raz dziennie. Nie zauważyłam żadnego spadku wagi (ale dla mnie nie to było ważne), natomiast nasz Oliver (5 miesięcy) wreszcie regularnie wypróżnia się i nie ma wzdęć :-). Wypróbowałam przed tym prawie wszystkie dostępne w aptekach środki i dopiero Emulips zadziałał ;-).

Dominika Š., Klatovy

EMULIPS DZIAŁA!

Z Emulipsu jestem zadowolona, działa bardzo dobrze – mam dostateczną ilość mleka dla mojej małej a mnie ułatwia trawienie :-).

Alena S.. Slavkov

EMULIPS MNIE ZAFASCYNOWAŁ!

Po urodzeniu dziecka zaczęłam używać Emulips. Karmię piersią a mleka mam tyle, że część muszę zamrażać, dziecko nie jest w stanie wypić wszystkiego.

Dáša D., Čechtín

POZYTYWNE DOŚWIADCZENIA :-)

Wypróbowałam Emulips i mam same pozytywne doświadczenia. Nasza Natalia w nocy śpi spokojnie i nie płacze z głodu, a ja przestałam mieć problemy z wypróżnianiem i zrzuciłam trzy kilogramy! Wszystko jest w porządku a ja jestem zadowolona z życia.

Sandra M., Šumperk

Z EMULIPSU JESTEM ZADOWOLONA

Stosuję Emulips i jestem z niego zadowolona. Dla mnie Emulips znaczy dostateczną ilość mleka do karmienia mojego dziecka. A do tego mam o parę kilogramów mniej (tutaj postęp nie jest tak wyraźny). W porównaniu z normą, mam dodatkowo tylko 4 kg, ale faktem jest, że karmię piersią i nie stosuję żadnej diety. Dziękuję i mam zamiar zamówić kolejne opakowanie, ponownie o smaku anyżowym.

Markéta B., Olomouc

LEKARZE NAM NIE POMOGLI...

Jestem matką 20-miesięcznych bliźniąt. Córeczka od urodzenia nie chciała jeść i w związku z tym była bardzo mała. W wieku 17 miesięcy ważyła tylko 6,5 kg! Rady lekarzy nie pomagały, znajoma doradziła mi Emulips. Spróbowałam, dziewczynka przybrała za miesiąc o 3/4 kg a za następny 0,5 kg. Teraz już waży około 8 kg. Pomogło, będę stosować dalej ...

Petra K., Mohelnice

BEZ ZASTRZYKÓW, LEKÓW I KROPLÓWEK, ALE ZA TO Z EMULIPSEM.

Mamy w domu pieska – małego Yorkshire terriera. Już od najmłodszego wieku ujawniły się u niego problemy trawienne, wymioty oraz biegunki. Bywał apatyczny i chęci dożycia. Problemy te pojawiały się regularnie 4 razy w roku, zazwyczaj podczas zmiany pór roku. Z biegiem lat ich częstotliwość wzrastała i a w gabinecie weterynaryjnym bywaliśmy prawie co miesiąc, a to oznaczało, zastrzyki, leki i diety. Kilka razy skończyło się nawet na kroplówkach. Przy ostatnim nawrocie (wymiotował całą noc), zdecydowałam się, że tym razem do weterynarza z nim nie pójdę. Ponieważ sama Emulips stosuję i wiem, że jest naprawdę doskonały i pomaga całej naszej rodzinie, postanowiłam wypróbować jego działanie na naszym piesku. Podałam i czekałam.... . Efekt był nadspodziewanie dobry – już po pół godzinie zniknęły wzdęcie brzucha, wymioty i biegunka. To było naprawdę niesamowite – z minuty na minutę czuł się coraz lepiej. I to wszystko bez zastrzyków, leków i kroplówek. Choć może brzmi to wszystko dziwnie, a nawet śmieszne, naszemu pieskowi naprawdę pomógł mu Emulips.

Bc. Jitka K., Plzeň

KOLEJNE WSPANIAŁE DOŚWIADCZENIE Z EMULIPSEM!

Mamy w domu dwa pieski - retrievera i jamniczkę, którą przywieźliśmy ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Podczas 5 dnia pobytu u nas, rano zaczęła wymiotować a po południu już nawet nie podnosiła się z legowiska. Weterynarz jest od nas daleko a tego dnia i tak nie pracował, więc zdecydowałam się podać Emulips. Pomaga ludziom, to może pomoże i biednemu zwierzęciu. Ponieważ w ogóle nie miała ochoty, kapnęłam jej 3 krople wprost do pyska, za dwie godziny powtórzyłam a za następną godzinę było widać, że już czuje się lepiej. Nawet wstała i przyszła do mnie do kuchni. Wieczór już machała ogonkiem a następnego dnia było już po chorobie :-). Niedawno miała z kolei biegunkę, naprawdę okropną (zjadła, co nie dla niej: o)), więc ponownie zastosowałam Emulips i do rana wszystko było w porządku. Nie wierzyłabym, ale Emulips jest naprawdę dobry dla wszystkich! :-)

Patricie B., Dobruška

KOLKI WĄTROBOWE TO JUŻ HISTORIA :-)

Po porodzie często miewałam ataki kolki wątrobowe. Kiedy dziecko miało dwa miesiące, mój lekarz doradzał mi usunięcie woreczka żółciowego. Ale ponieważ karmiłam piersią, odłożyłam sprawę na później. W międzyczasie zetknęłam się z Emulipsem. Zaczęłam stosować 3 razy dziennie po każdym posiłku. Po 3 miesiącach czuję się świetnie – ataków już nie mam, mogę jeść wszystko i to bez ograniczeń dietetycznych.

Jana H., Červený Kostelec

BRAK APETYTU I PROBLEMY ŻOŁĄDKOWE? PRZESZŁOŚĆ!

Mam 9-letnią córeczkę. Od dzieciństwa cierpiała na brak apetytu, stopniowo do tego dołączyły się problemy żołądkowe. Na radę koleżanki podałam dziecku Emulips i już po dwóch dniach korzystania z niego córeczka przestała przynosić ze szkoły niezjedzone drugie śniadania. Teraz nie muszę jej namawiać, aby coś zjadła - je sama, bo wreszcie odczuwa głód. To jest naprawdę niesamowite. Nie przypuszczałam, że jest możliwe, aby preparat, który pomaga schudnąć, mógł działać odwrotnie u osób, które potrzebują przybrać na wadze. Teraz już wierzę i jestem za to wdzięczna.

Šárka D., Stráž pod Ralskem

PO TRZECH TYGODNIACH WYPRÓŻNIANIE UNORMOWAŁO SIĘ

U mojej przyjaciółki przed 8 laty nagle pojawiło się wysokie ciśnienie krwi (240/100). Zaczęła przyjmować przepisywane przez lekarza leki. W wyniku leczenia ciśnienie, choć poprawiło się, nadal było w granicach 160/90. A ponieważ przyjaciółka miała również problemy z wypróżnianiem, poleciłam jej Emulips Forte, a po 14 dniach stosowania także OK Omega-3 Complete. Po trzech tygodniach wypróżnianie unormowało się a po miesiącu przy kontroli ciśnienia lekarz prowadząca stwierdziła, że i to, po raz pierwszy od 8 lat, obniżyło się do poziomu 130/80!

Jarka B., Jihlava

EMULIPS NA SYCYLII

Moja przyjaciółka z dzieciństwa Petra K., która od paru lat mieszka na Sycylii, od kilku miesięcy cierpiała na zaparcia. Była u lekarza, który zabronił jej jeść owoce i warzywa ze skórką. Kiedy mi o tym napisała, szybko podjęłam decyzję i jeszcze tego samego dnia posłałam jej na próbę jedno opakowanie Emulipsu. Już po spożyciu 2 dawek problemy z zaparciem zniknęły. Oprócz tego pozbyła się wszystkich innych irytujących, związanych z tym, problemów, takich jak bóle brzucha, pleców, głowy a także stresu – bała się, że coś jest nie tak. Bardzo się cieszę, że nawet na odległość mogłam jej pomóc.

Naďa D., Rokycany

BÓLE ZNIKNĘŁY Z DNIA NA DZIEŃ!

Po porodzie usunięto mi woreczek żółciowy i jeszcze przez rok po zabiegu, kiedy zjadłam coś smażonego lub tłustego odczuwałam dyskomfort. Do tego dochodził jeszcze tępy ból pod prawym żebrem. Odwiedziłam kilka gabinetów lekarskich i zrobiłam próby wątrobowe, USG jamy brzusznej, itp.. Lekarze nic nie stwierdzili, ale bóle odczuwałam nadal. W związku z tym niektórych pokarmów wręcz unikałam. Wypróbowałam Emulips i byłam naprawdę bardzo mile zaskoczona! Ból zniknął niemal z dnia na dzień i od tej pory mogę zjeść cokolwiek. Od czasu jak zaczęłam Emulips stosować, nie mam już żadnych problemów z trawieniem.

Hana V., Jihlava

Wybierz temat

UKŁAD POKARMOWY, UKŁAD HORMONALNY
UKŁAD WYDALNICZY
UKŁAD KRĄŻENIA I UKŁAD LIMFATYCZNY
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY
UKŁAD NERWOWY
UKŁAD ODDECHOWY
REGULACJA PRZEMIANY MATERII ORAZ OPTYMALIZACJA WAGI I WYMIARÓW CIAŁA
POWIERZCHNIA CIAŁA
OGÓLNA SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ ORGANIZMU
DZIECI
ZWIERZĘTA

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×