SYNERGIA PRODUKTÓW

ZWIERZĘTA

Produkty OKG to suplementy diety przeznaczone dla dorosłych i dzieci w wieku od 3 lat. Produkty OKG znajdują się na rynku już od ponad 12 lat. Są więc gruntownie sprawdzone i posiadają doskonałe referencje od tysięcy zadowolonych klientów.

Decyzja o sposobie rozwiązywania swoich dolegliwości zdrowotnych należy do Ciebie. Możesz skorzystać z leków alopatycznych lub próbować wpływać na ciało przy użyciu produktów naturalnych działających bez skutków ubocznych i stworzyć w organizmie warunki do stymulacji naturalnych procesów samouzdrawiających. Każdy organizm jest niepowtarzalnym dziełem przyrody i w związku z tym działa odmiennie. Dlatego należy pamiętać, że skutki działania poszczególnych preparatów są indywidualne i zależne od wielu czynników.

Opisane poniżej przypadki to tylko wybrane przykłady, prezentujące efekty, jakie można osiągnąć stosując produkty OKG. W przypadku poważniejszych problemów zdrowotnych stosowanie preparatów należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, albowiem produkty OKG nie są przeznaczone do leczenia dolegliwości zdrowotnych lub do wykorzystywania do celów medycznych. Są to suplementy diety, czyli w żaden sposób nie zastępują leków oraz nie mogą być substytutem zrównoważonej i różnorodnej diety. Ich spożywanie korzystnie oddziałuje na organizm człowieka. Uzupełniając dietę, pozytywnie wpływają na ogólny stan naszego zdrowia.

Preparaty te nie były opracowywane z przeznaczeniem dla zwierząt i dotychczas nie były pod tym kątem zastosowania przebadane, ale pomimo to niektórzy użytkownicy spróbowali z powodzeniem zastosować je u swoich czworonożnych przyjaciół :-). W przypadku zastosowania u zwierząt należy, oczywiście, odpowiednio dostosować dawkowanie podawanego preparatu.

Produkty OKG zostały wykonane ze szczególną starannością i będziemy bardzo zadowoleni, o ile pomogą nie tylko Tobie, ale również i Twoim zwierzakom :-)! Poniżej można znaleźć opisy kilku udokumentowanych przypadków. Przeczytaj i sam zadecyduj!


... jakie są doświadczenia?

EMULIPS DZIAŁA NIE TYLKO U LUDZI, ALE RÓWNIEŻ U ZWIERZĄT

Kury przestały nam znosić jajka, nie chciały również jeść, Pomyślałam i postanowiłam spróbować. Dodałam do paszy Emulips. Skoro wspomaga trawienie u ludzi, to dlaczego by nie miał pomóc u zwierząt. Na drugi dzień przygotowana karma w całości zniknęła a w ciągu 3 dni 9 naszych kurek zaczęło znowu znosić 8 – 9 jaj dziennie a czasami nawet 10 ;-)!. Czy to nie jest fantastyczne? Bardzo nas cieszy, że Emulips pomaga nie tylko ludziom, ale także zwierzętom.

Ivona Ch., Borek u Děčína

KOLEJNE WSPANIAŁE DOŚWIADCZENIE Z EMULIPSEM!

Mamy w domu dwa pieski - retrievera i jamniczkę, którą przywieźliśmy ze schroniska dla bezdomnych zwierząt. Podczas 5 dnia pobytu u nas, rano zaczęła wymiotować a po południu już nawet nie podnosiła się z legowiska. Weterynarz jest od nas daleko a tego dnia i tak nie pracował, więc zdecydowałam się podać Emulips. Pomaga ludziom, to może pomoże i biednemu zwierzęciu. Ponieważ w ogóle nie miała ochoty, kapnęłam jej 3 krople wprost do pyska, za dwie godziny powtórzyłam a za następną godzinę było widać, że już czuje się lepiej. Nawet wstała i przyszła do mnie do kuchni. Wieczór już machała ogonkiem a następnego dnia było już po chorobie :-). Niedawno miała z kolei biegunkę, naprawdę okropną (zjadła, co nie dla niej: o)), więc ponownie zastosowałam Emulips i do rana wszystko było w porządku. Nie wierzyłabym, ale Emulips jest naprawdę dobry dla wszystkich! :-)

Patricie B., Dobruška

BEZ ZASTRZYKÓW, LEKÓW I KROPLÓWEK, ALE ZA TO Z EMULIPSEM.

Mamy w domu pieska – małego Yorkshire terriera. Już od najmłodszego wieku ujawniły się u niego problemy trawienne, wymioty oraz biegunki. Bywał apatyczny i chęci dożycia. Problemy te pojawiały się regularnie 4 razy w roku, zazwyczaj podczas zmiany pór roku. Z biegiem lat ich częstotliwość wzrastała i a w gabinecie weterynaryjnym bywaliśmy prawie co miesiąc, a to oznaczało, zastrzyki, leki i diety. Kilka razy skończyło się nawet na kroplówkach. Przy ostatnim nawrocie (wymiotował całą noc), zdecydowałam się, że tym razem do weterynarza z nim nie pójdę. Ponieważ sama Emulips stosuję i wiem, że jest naprawdę doskonały i pomaga całej naszej rodzinie, postanowiłam wypróbować jego działanie na naszym piesku. Podałam i czekałam.... . Efekt był nadspodziewanie dobry – już po pół godzinie zniknęły wzdęcie brzucha, wymioty i biegunka. To było naprawdę niesamowite – z minuty na minutę czuł się coraz lepiej. I to wszystko bez zastrzyków, leków i kroplówek. Choć może brzmi to wszystko dziwnie, a nawet śmieszne, naszemu pieskowi naprawdę pomógł mu Emulips.

Jitka K., Plzeň

DZIAŁA I W PRZYPADKU NASZYCH CZWORONOŻNYCH PRZYJACIÓŁ

Moja jamniczka Gerrynka (wiek ponad 8 lat) miała duże problemy z nadwagą. Brzuch, mimo że nie przeżerała się, już prawie sięgał jej ziemi. Dla jamników taki stan jest bardzo niezdrowy ze względu na kręgosłup. Miała również bardzo nieregularne wypróżnianie, czasem nawet co dwa dni. Zacząłam dodawać do suchej karmy 5 - 10 kropel Emulipsu. Pomogło: po 14 dniach brzuch zaczął znikać i obecnie piesek ma piękny wygląd i cieszy się dobrym zdrowiem :-). Chodzi na spacery, regularnie się wypróżnia a miski z karmą nie tknie, dopóki nie poczuje w niej Emulipsu ;-).

Andrea V., Brno

Wybierz temat

UKŁAD POKARMOWY, UKŁAD HORMONALNY
UKŁAD WYDALNICZY
UKŁAD KRĄŻENIA I UKŁAD LIMFATYCZNY
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY
UKŁAD NERWOWY
UKŁAD ODDECHOWY
REGULACJA PRZEMIANY MATERII ORAZ OPTYMALIZACJA WAGI I WYMIARÓW CIAŁA
POWIERZCHNIA CIAŁA
OGÓLNA SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ ORGANIZMU
DZIECI
ZWIERZĘTA

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×