SYNERGIA PRODUKTÓW

UKŁAD WYDALNICZY

Jelito grube

Produkty zalecane: OKG Factor Base

Nerki, pęcherz moczowy

Produkty zalecane: OK Tau Plus


... jakie są doświadczenia?

JUŻ 8 LAT NIE ZACHOROWAŁAM NA ZAPALENIE PĘCHERZA MOCZOWEGO!

Przez cztery kolejne lata regularnie chorowałam każdej jesieni na zapalenie pęcherza moczowego. Co roku przebieg choroby był bardziej bolesny a leczenie trwało dłużej niż w roku poprzednim. Wypróbowałam preparat OK Tau+. Wystarczyła jedna buteleczka a teraz mija już osiem lat od kiedy ta przypadłość już się u mnie nie pojawiła. Dziękuję za ten wspaniały produkt!

Andrea V., Brno

PRZEWLEKŁE ZAPALENIA DRÓG MOCZOWYCH

Przez 18 lat cierpiałam na przewlekłe stany zapalne dróg moczowych. Wiele razy zdarzało się, że lekarze w moczu nic nie znaleźli a ja biegałam do toalety. Ten, kto coś takiego doświadczył, napewno zgodzi się ze mną, że jest to bardzo nieprzyjemne schorzenie. Około dwa i pół roku temu dostawałam zapalenie mniej więcej co dwa tygodnie i ciągle brałam antybiotyki. Te zawsze pomogły, ale tylko na krótko, bo po 14 dniach wszystko zaczynało się od nowa. Po 3/4 roku takiej walki z tą przypadłością, przypadkiem trafiłam na preparaty OKG. Zaczęłam stosować OK Alfa+ i OK Tau+, gdy tylko zaczęłam odczuwać pierwsze oznaki nadchodzącej choroby. Prawdą jest, że pierwszego dnia miałam ochotę iść do lekarza, ale następnego dnia było już lepiej, a po trzech dniach objawy zupełnie zniknęły. Taką kurację regularnie powtarzałam co miesiąc. Potem dałam namówić się, mimo, że kosztowało to trochę więcej, i produkty stosowałam przez 3 miesiące bez przerwy. Zawsze rano i wieczorem po jednej łyżeczce. Teraz już drugi miesiąc nic nie biorę i jak narazie, odstukać, wszystko jest w porządku. Po 18 latach cierpień (w tym roku będę mieć 35 lat) uważam, że wyniki zastosowania preparatów przeszły moje najśmielsze oczekiwania.

Markéta A., Havlíčkův Brod

NA TRZECI DZIEŃ BEZ ŻADNYCH KŁOPOTÓW!

Wiosną, podczas spaceru z psem, wyziębiłam się i dostałam zapalenia dróg moczowych. Pierwszego dnia, po trzech dawkach OK Tau+, pieczenie dróg moczowych znacznie zmniejszyło się. Na drugi dzień stosowałam nadal OK Tau+, a na trzeci dzień nie odczuwałam już żadnych dolegliwości!

Dagmar K., Brno

ZAPALENIE PĘCHERZA

Bardzo mnie zaskoczyło, jak szybko mi pomógł OK Tau+ przy zapaleniu pęcherza. Po użyciu około 6 łyżeczek preparatu następnego dnia byłam całkowicie zdrowa! Szkoda, że o produktach OKG nie dowiedziałam się wcześniej, może jeszcze miałabym dwie nerki ...

Zuzana H., Lomnice nad Popelkou

BIOPSJA JUŻ NIEPOTRZEBNA!

Mój dziadek miał długo utrzymujące się problemy z prostatą. Miał wysoki poziom markerów PSA prostaty we krwi, a leki ani antybiotyki nie pomagały, lekarz chciał wysłać go na biopsję. Postanowiłam spróbować pomóc mu i na urodziny otrzymał ode mnie opakowanie preparatu OK Tau+. Przez miesiąc rzeczywiście regularnie go stosował. Podczas kolejnego badania poziom markerów we krwi zmniejszył się na tyle, że biopsją nie była już konieczna.

Jana A., Brno

PO TRZECH DNIACH STAN UNORMOWAŁ SIĘ!

W okresie zimowym, podczas chłodów, nierzadko miewałem problemy z częstym oddawaniem moczu i towarzyszącym pieczeniem. Znajomy polecił polecił mi OK Tau+. Po trzech dniach stosowania problemy zniknęły, a stan w zupełności unormował się! Również polecam!

Miroslav S., Bratysława

OPERACJA NIE JEST JUŻ KONIECZNA!

Mam 86 lat i już dłuższy czas leczę się na prostatę. Groziła mi operacja laparoskopowa. Po użyciu 4 buteleczek OK Tau+ mój lekarz powiedział, że wyniki znacznie poprawiły się i operacja nie jest konieczna. Teraz chodzę tylko na badania okresowe raz w roku. Korzystam także z innych produktów OKG - czuję się po nich bardzo dobrze.

Vladimír J., Brno

LEKARZ ZASTANAWIAŁ SIĘ, JAK TO MOŻLIWE

W związku z niedobrym stanem mojego zdrowia, byłam pod stałym nadzorem lekarza. Mimo korzystania z przepisanych leków, wyniki badań, które przechodzę regularnie 4 razy za rok, przez ostatnie trzy lata nie ulegały żadnej zmianie. Od 10 miesięcy zaczęłam stosować preparaty Emulips, OK Alfa+ i OK Omega+, i, przy każdym z ostatnich badań, wyniki nieznacznie poprawiały się! Przy okazji ostatniej wizyty, mój lekarz prowadzący, ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych szpitala w Bratysławie, zapytał mnie, co robię, że obecnie moje wyniki badań są w normie np. poziom cholesterolu czy ciśnienie krwi. Bardzo mi się także poprawił stan choroby zwyrodnieniowej stawów kolanowych i ramiennych – od 4 miesięcy nie odczuwam żadnych bólów. Lekarz pochwalił mnie również, że za każdym razem schudłam o 1kg. Powiedziałam mu, co biorę i myślałam, że nie będzie zadowolony, ale on polecił mi nadal korzystać z produktów OKG.

Dr. Ladislava H., Bratysława

POWRÓT DO NORMALNOŚCI

Mój mąż miał problemy z prostatą, brał leki, ale wyniki nie były zbyt zadowalające. Biorąc pod uwagę jego zaawansowany wiek, lekarz nie przychylał się do leczenia radykalnego. Spróbowaliśmy stosować OK Tau+. Po wykorzystaniu niecałych trzech buteleczek był na badaniach i okazało się, że wyniki wróciły do normy!

Věra K., Brno

WRESZCIE BEZ BÓLU I PROBLEMÓW!

Matka mojego przyjaciela miała od dwóch lat duże problemy z pęcherzem i drogami moczowymi. Lekarz bez przerwy przepisywał jej antybiotyki, które prawie w ogóle nie pomagały. Poleciłam jej wypróbowanie preparatów OK Alfa i OK Tau+. Przez pierwsze trzy dni brała 3 razy dziennie łyżkę stołową, a teraz stosuje jedną łyżeczkę 3 razy dziennie i już nie odczuwa żadnych problemów i bólów. Ciekawe, co na to powie lekarz?

Zdeňka S., Hradec Králové

WSZYSTKO IDZIE KU LEPSZEMU ...

Mam pęknięty jeden krąg, więc muszę nosić gorset. Nie mogłam siedzieć przez dłuższy czas, miałam często infekcje pęcherza moczowego, a także cierpiałam na niestrawność. Zaczęłam stosować produkty OKG i czuję się o wiele lepiej. Plecy tyle mnie już nie bolą, problemy z moczem zniknęły, a co więcej, także trawienie bardzo mi się się poprawiło.

Vlasta K., Libina

Wybierz temat

UKŁAD POKARMOWY, UKŁAD HORMONALNY
UKŁAD WYDALNICZY
UKŁAD KRĄŻENIA I UKŁAD LIMFATYCZNY
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY
UKŁAD NERWOWY
UKŁAD ODDECHOWY
REGULACJA PRZEMIANY MATERII ORAZ OPTYMALIZACJA WAGI I WYMIARÓW CIAŁA
POWIERZCHNIA CIAŁA
OGÓLNA SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ ORGANIZMU
DZIECI
ZWIERZĘTA

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×