SYNERGIA PRODUKTÓW

UKŁAD NERWOWY

Produkty zalecane: OK Omega-3 Complete, OK Gama Plus, OK Tau Plus, Emulips Forte, Emulips, Factor Base Alfa


... jakie są doświadczenia?

ANI RAZU NIE ZEMDLAŁAM I NIE MIAŁAM ZAWROTU GŁOWY

Przez 15 lat cierpiałam z powodu omdleń połączonych z hiperwentylacją. Lekarze nie potrafili wyjaśnić, czym to może być zaprzyczynione. Byłam na różnego rodzajach badaniach, z których nic nie wynikało. Przez ostatnie dwa lata było coraz gorzej, a zwłaszcza w czasie ciąży. Miałam nadzieję, że po urodzeniu dziecka wszystko się zmieni. Niestety nic nie zmieniło się a ja 2-3 razy w miesiącu traciłam przytomność. Doszło do tego, że bałam się wziąć moją córeczkę w ramiona, ponieważ nigdy nie wiedziałam, kiedy zemdleję. Po porodzie zaczęłam stosować Emulips, który bardzo pomógł mi z trawieniem i wydalaniem. Wtedy powiedziałem sobie, że może znajdę coś, co pomoże mi z omdleniami. I znalazłam: pomógł preparat OK Gama Plus. Stosowałam go 3 razy dziennie i do tego 1-2 razy dziennie Emulips i już po pierwszym miesiącu, zdałam sobie sprawę, że za ten czas nie zemdlałam. Teraz OK Gama Plus biorę już rok i ani razu nie straciłam przytomności, ani nie miałam zawrotu głowy. Wręcz niesamowite!

Radka K., Jamné nad Orlicí

OLBRZYMI POSTĘP!

Mały 5-letni chłopczyk z opóźnionym rozwojem mowy, tzw. dyslalia i dysfazja rozwojowa, w dodatku z nadpobudliwością. Jest pod nadzorem lekarza, który przepisał mu silny lek, po którym chłopiec wymiotował i uskarżał się na ból głowy. Moja matka została zmuszona do przerwania kuracji. Od czerwca roku 2012 chłopiec zaczął brać preparaty Factor Base Family (2x dziennie), OK Omega-3 Complete (2x dziennie łyżeczkę), Factor Base Alfa (2x dziennie łyżkę) oraz Emulips Forte. Po pół roku jego stan się poprawił na tyle, tak że zostało to zauważone i przez wychowawców w przedszkolu specjalizującym się w terapii mowy dzieci z tą właśnie niepełnosprawnością. Chłopiec lepiej współpracuje, jest bardziej skoncentrowany, a nawet odniósł swój pierwszy sukces: powiedział spójne zdanie - choć może nie tak, jakby to powiedział chłopiec w jego wieku, ale i tak jest to olbrzymi postęp !!!

Tomášek K., Stará Boleslav

POMAGAJĄ, POMAGAJĄ, POMAGAJĄ...

Produkty OKG pomogły mi po zawale, przy włóknieniu płuc i z obniżeniem poziomu cukru oraz ciśnienia krwi. Mojej żonie pomogły z problemami związanymi z cukrzycą i tarczycą. Teściowa dzięki nim powróciła do życia po dwóch udarach mózgu i paraliżu połowy ciała! Czy trzeba jeszcze więcej przykładów?

Tomáš B., Červený Kostelec

FACTOR BASE FAMILY ZNACZY SPOKOJNY SEN DZIECI I DOROSŁYCH

Rzeczywiście - działa nie tylko na mnie. Ktokolwiek z moich znajomych wypróbuje ten produkt, odczuwa to samo – lepiej śpi. Kiedy nasz organizm otrzyma to, czego potrzebuje - ciało może spokojnie odpoczywać :).

Dita K., Přelouč

W KOŃCU ZNALAZŁAM COŚ, CO MI POMAGA!

Jestem osobą niepełnosprawną – urodziłam się z porażeniem mózgowym, przejawiającym się między innymi w postaci skurczów. Przeszłam w związku z tym operację mózgu, po której pozostał mi podwyższony poziom choresterolu. Cierpiałam również z powodu problemów związanych z trawieniem i z układem odpornościowym. Zostały mi polecone produkty OKG: Emulips oraz Factor Base Alfa, a także Omega-3 Complete (na choresterol). W odróżnieniu od tych, stosowanych przed tym, te produkty bardzo mi pomagają, a przede wszystkim w końcu znalazłam coś, po czym nie boli mnie głowa!

Kristina D., Brno

JUŻ NIE PAMIĘTA, KIEDY OSTATNIO MIAŁA MIGRENĘ :-)!

Moja znajoma od lat bardzo cierpiała z powodu występujących u niej migren. Z tego powodu prawie co miesiąc leżała parę dni w szpitalu, ponieważ nic jej nie pomagało. Postanowiła wypróbować coś nowego i po miesiącu stosowania preparatów Factor Base Alfa i OK Omega Plus, zamiast normalnej ciężkiej migreny, odczuwała już tylko lekki ból głowy. Obecnie, po pół roku, mówi, że nie pamięta, kiedy ostatnio miała migrenę. Od tej pory, na podstawie jej doświadczenia, cała jej rodzina stosuje produkty OKG :-).

Michal M., Jihlava

KONIEC NAPADÓW PADACZKOWYCH!

W wieku 17 lat miałam pierwszy napad padaczkowy. Odwieziono mnie do szpitala nieprzytomną, z pogryzionymi wargami. Od tej pory brałam leki, ale mimo to napady nadal występowały 2x w roku. W 2006 roku zaczęłam regularnie stosować Emulips, Factor Base Alfa i OK Omega Plus. Do chwili obecnej napady już nie powtórzyły się, do lekarzy już nie chodzą i ani nie biorę żadnych leków! Dzięki właśnie tym produktom mogę prowadzić normalne życie!

Andrea V., Brno

SUPER PRODUKTY - BARDZO ZA NIE DZIĘKUJĘ!

Przez 30 lat cierpiałam z powodu migreny. Zaczynałam od środków o słabym działaniu przeciwbólowym, stopniowo zwiększając dawki. Następnie zaczęłam brać coraz silniejsze i ostatecznie używałam leki w formie zastrzyków. W tym czasie znalazłam produkty OKG: Factor Base Alfa i OK Omega Plus, i zaczęłam je stosować. Po około dwóch miesięcach zdałam sobie sprawę, że ataki migreny ustały. Od tej pory upłynęło już 7 lat i problemy z migreną już nie powróciły.

Zdenka Š., Brno

MIGRENA ZNIKNĘŁA, KILOGRAMY POLECIAŁY W DÓŁ!

W ciągu 15 lat kłopotów z migrenami wypróbowałam wiele leków. Zwiększające się dawki powodowały, że wkrótce przestawały działać i musiałam zacząć brać inne mocniejsze. Migrena występowała u mnie 2-3 razy za miesięc przez 3 do 5 dni prawie bez przerwy. Z powodu nieznośnego bólu od czasu do czasu odwiedzałam pogotowie, kilka razy leżałam w szpitalu. Po latach przypadkiem udało mi się znaleźć produkty, które mi pomogły i nie niszczą żołądka. Najpierw zaczęłam stosować Factor Base Alfa, później, w celu poprawy trawienia, dodałam Emulips, który, między innymi, pomaga wyeliminować nadmiar tłuszczu w organizmie :-). Po Emulipsie nie mam uczucia pełności w brzuchu, wzdęć i zgagi, znacznie poprawiło mi się trawienie. Za dwa miesięce zrzuciłam około 5 kg, mam o 8 cm mniej w biodrach i 12 cm w talii.

Hana A., Zlín

PO 10 LATACH KONIEC Z MIGRENAMI!

Ponad ponad 10 lat zmagałam się z migrenami. Przebadano mnie na neurologii i przepisano różne leki, które nawet mi pomagały. Ale chciałam zajść w ciążę i mieć dziecko, więc przestałam je brać. Podczas obu moich ciąży migreny występowały w różnym czasie a ja od czasu do czasu stosowałam proszki od bólu głowy. Po drugim porodzie stopniowo nasiliły się i zaczęły występować coraz częściej, aż w końcu pojawiały się niemal codziennie. Od czasu, kiedy zaczęłam używać produkty OKG (Emulips, Factor Base Alfa i OK Gama Plus), które bardzo pomogły naszej młodszej córce z atopowym zapaleniem skóry, mam z migrenami spokój.

Marcela M., Liberec

MOJE WIELOLETNIE MIGRENY ZNIKNĘŁY!

Pragnę wyrazić swoje wielkie podziękowanie za preparat Factor Base Alfa, dzięki któremu moje problemy z migrenami zniknęły. Wystarczyły tylko dwie butelki i wszystko zmieniło się zupełnie. Teraz jestem najbardziej szczęśliwą osobą na świecie! Naprawdę warto wydać za to pieniądze!

Jarka F., Tesárske Mlyňany

POPRAWA PAMIĘCI

Już od dzieciństwa miałam problemy z pamięcią. Po pół roku zażywania Emulipsu zauważyłam, że jestem spokojniejsza, lepiej śpię a także zdałam sobie sprawę, że również moja pamięć uległa poprawie.

Ivana V., Brno

LEPSZY SEN I ŁATWIEJSZE TRAWIENIE

Często wstaję w nocy do dzieci, a następnie nie mogę zasnąć. Dzięki stosowaniu Emulipsu sypiam znacznie lepiej. Zasypiam natychmiast i śpię jak dziecko aż do rana :-). Zauważyłam również poprawę w trawieniu - po zjedzeniu posiłku nie miewam uczucia ciężkości w żołądku, które dawniej często odczuwałam.

Silvie K., Bučovice

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×