SYNERGIA PRODUKTÓW

POWIERZCHNIA CIAŁA

skóra, włosy. paznokcie

Produkty zalecane:

wewnętrznie: OK Omega-3 Complete, OK Gama Plus, OKG Factor Base

zewnętrznie: OK Gel, OK Balsam


... jakie są doświadczenia?

BEZ EGZEMY, A PRÓBY WĄTROBOWE W PORZĄDKU!

Przed czasem pojawił się u mnie wyprysk atopowy, który z czasem pogarszał się i rozprzestrzeniał po całym ciele. Na radę lekarzy stosowałam kortykosteroidy, brałam leki. Przez chwilę było lepiej, ale potem sytuacja powtarzała się. Kiedy zaszłam w ciążę, przestałam używać kortykosteroidy lubi leki. Wtedy było najgorzej. Ręce miałam podrapane do krwi, egzemę na całym ciele - na twarzy, szyi, klatce piersiowej, nogach, brzuchu, po prostu wszędzie. Wtedy odkryłam produkty OKG. Na początku używałam tylko OK Omega Plus - zewnętrznie i wewnętrznie. Potem dodał jeszcze OK Factor Base Alfa. A ponieważ miałem złe wyniki testów czynnościowych wątroby, wypróbowałam także OK Tau Plus. Wyprysk zaczął znikać i po około miesiącu nie było po nim śladu. Myślałem, że pozostaną mi blizny, ale powierzchnia skóry pięknie zregenerowała - 99% poprawa! A z OK Tau Plus po 3 miesiącach próby wątrobowe były w porządku! Teraz używam produkty OKG tylko czasami - prewencyjnie i nadal jestem bez problemów. Dziękuję bardzo za pomoc!

Lucie K., Praha

INWESTYCJA W ZDROWIE SIĘ OPŁACIŁA!

Od wieku 5 lat miałem atopowe zapalenie skóry związane z wieloma alergiami. Każdej wiosny miałem spuchniętą twarz, często chorowałam a do tego doszła alergia na nikiel. Nic nie pomagało – ani pigułki hormonalne, ani maści przepisywane przez lekarzy. Zmiana nastąpiła, kiedy zaczęłam stosować produkty OKG. Po 3 miesiącach używania preparatów OKG przestałam chorować, po 6 miesiącach egzema zaczęła się znikać, a po 9 miesiącach byłam zupełnie bez egzemy i alergii. Dodatkowo, zrzuciłam 15 kg, mimo, że to nie było moim celem – stało się to jakoś samoistnie. W sumie doprowadzenie do zdrowia zajęło mi dziewięć miesięcy, ale inwestycja była na pewno tego warta. Produkty OKG będę nadal stosować prewencyjnie – wszystkim również gorąco polecam.

Lucie Ch., Děčín

W CIĄGU PÓŁ ROKU BEZ ALERGII

Pierwsze reakcje alergiczne pojawiły się u mnie w wieku około trzech lat. Zaczęło się od obrzęku jamy ustnej, problemów z oddychaniem, łzawienia oczu. W 7 roku życia zaczął występować wyprysk – najpierw wokół ust, który następnie rozszerzał się po twarzy: pod oczy, na czoło, na nos. Przez dwa lata byłem leczony przy pomocy kortykoidów – bez rezultatu. Pomogły mi aż produkty OKG - w ciągu pół roku wszystkie wpryski zniknęły i do dziś (mam obecnie 13 lat) jestem całkowicie zdrowy.

Lukáš B., Březno

PO 2 MIESIĄCACH BEZ ŚLADU WYPRYSKU!

Nasz synek Tymon w wieku 6 miesięcy przeszedł pierwsze szczepienie profilaktyczne. W ciągu dwóch dni na całym jego ciele pojawiły się plamy. Diagnoza: atopowe zapalenie skóry, które, jak wiadomo, jest praktycznie nieuleczalne! Postanowiliśmy z tym walczyć. Zastosowaliśmy preparaty Factor Base Alfa oraz OK Omega Plus. Codziennie widzieliśmy poprawę stanu zdrowia dziecka. Po dwóch miesięcach, czyli w wieku 8 miesięcy, nasz syn był całkowicie zdrowy, nie było ani śladu wyprysku. W lutym 2015 roku Tymon ukończył 10 lat. Już dziewięć i pół roku, oprócz, trwającej tydzień, ospy wietrznej, nie był chory.

Jiří Š., Brno

OPARZENIE BEZ PĘCHERZY

Sparzyłam sobie trzy palce lewej dłoni. Natychmiast naniosłam na spalone miejsce OK Gel. Zdziwiłam się, ponieważ w ogóle nie powstał żaden pęcherz a do wieczora rana się zagoiła. Gel jest świetny.

Marta B., Nová Baňa

OK GEL JEST ŚWIETNY NA OPRYSZCZKĘ

Bardzo sobie chwalę OK Gel, jest świetny na opryszczkę.

Irena K., Nový Malín

PRZESTAŁY MI WYPADAĆ WŁOSY!

Po porodzie podczas karmienia piersią zaczęły mi bardzo wypadać włosy. Znajdowałam je w całym mieszkaniu. Nic nie pomagało. Na radę znajomej wypróbowałam OK Omega Plus. Wyniki było widać już po pierwszym miesiącu, a kiedy zużyłam całe opakowanie było po problemie. Gorąco polecam!

Veronika K., Lázně Bělohrad

BLIZNA PIĘKNIE SIĘ ZAGOIŁA

Jestem 6 tygodni po operacji sklepienia i palca stopy. Była to już moja piąta operacja i i z zaleczeniem zawsze miałam duże problemy. Również i tym razem blizna nie wyglądała najlepiej. Zaczęłam stosować OK Gel i po 3 tygodniach blizna pięknie się zagoiła. Cieszę się, że zdecydowałam się wypróbować OK Gel!

Ivana H., Nové Město nad Metují

TA WIOSNY JEST DLA MNIE NAPRAWDĘ PIĘKNA

Od lat dziecinnych cierpiałam na katar sienny i na lewej ręce miewałam przez całe lato wyprysk. Najgorszym okresem była dla mnie zawsze wiosna. Podczas ostatniej zimy zaczęłam stosować produkty OKG i mogę powiedzieć, że ta wiosna jest dla mnie naprawdę piękna. Dotychczas nie używałam Zodak (lek przeciwhistaminowy) a na mojej ręce nie pojawił się wyprysk. To mi się naprawdę podoba i tylko żałuję, że nie znałam wcześniej tych produktów.

Jitka W., Žďár nad Sázavou

ASTMA i EGZEMA USTĄPIŁY!

Od narodzin naszej córki walczyliśmy z egzemą. Lekarze przepisywali nam różne maści, kąpiele, potem i leki homeopatyczne, ale na próżno! W wieku dwóch lat stwierdzono u niej astmę. Otrzymaliśmy dwa inhalatory do stosowania leków wziewnych. W roku ubiegłym córka zaczął brać produkty OKG: Factor Base Alfa oraz OK Omega Plus, a następnie dodaliśmy OKG Factor Base. Po 2 miesiącach użytkowania tych produktów egzema zniknęła. Również lekarz alergolog stwierdził, że wszystko jest w porządku i inhalatorów nie musimy już używać. Astma zniknęła! Z produktów OKG jesteśmy bardzo zadowoleni – u nas stosuje je cała rodzina.

Kateřina M., Žacléř

Wybierz temat

UKŁAD POKARMOWY, UKŁAD HORMONALNY
UKŁAD WYDALNICZY
UKŁAD KRĄŻENIA I UKŁAD LIMFATYCZNY
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY
UKŁAD NERWOWY
UKŁAD ODDECHOWY
REGULACJA PRZEMIANY MATERII ORAZ OPTYMALIZACJA WAGI I WYMIARÓW CIAŁA
POWIERZCHNIA CIAŁA
OGÓLNA SPRAWNOŚĆ, WYTRZYMAŁOŚĆ I ODPORNOŚĆ ORGANIZMU
DZIECI
ZWIERZĘTA

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×