OK Omega-3 Complete

OK Omega-3 Complete (120 ml) to suplement diety przeznaczony do ochrony układ sercowo-naczyniowego. Jest to niepowtarzalna mieszanka olejów naturalnych pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, z dodatkiem steroli roślinnych i innych biologicznie czynnych substancji, o doskonałym smaku pomarańczowym.

W jaki sposób może nam pomóc?

OCHRONA SERCA I NACZYŃ KRWIONOŚNYCH:

Wysoka zawartość i czystość omega-3 wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, jak również obecność fitosteroli, przyczyniają się do utrzymania normalnego stężenia cholesterolu we krwi, co pomaga chronić serce i naczynia krwionośne oraz wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu. W dzisiejszych czasach układ krążenia człowieka jest bardzo obciążony różnymi niekorzystnymi wpływami a zatem jest wysoce pożądane utrzymywanie go w optymalnej kondycji.

WZMOCNIENIE OGÓLNE ORGANIZMU, WPŁYW NA STAN SKÓRY:

Koenzym Q10 jest istotnym elementem w pozyskiwaniu energii w procesach metabolicznych. Witamina A jest niezbędna do utrzymania prawidłowego funkcjonowania systemu obronnego, ale również pomaga utrzymać skórę w dobrym i naturalnym stanie.

UŁATWIENIE TRAWIENIA:

Witamina A korzystnie wpływa na błony śluzowe przewodu pokarmowego, tym samym przyczyniając się do jego prawidłowego funkcjonowania.

OCHRONA ORGANIZMU PRZED DZIAŁANIEM WOLNYCH RODNIKÓW TLENOWYCH:

Przeciwutleniacz witamina E chroni komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym, czyli od skutków działania niebezpiecznych rodników tlenowych, zwiększających ryzyko choroby oraz przyspieszających początek starzenia. Wzmacnia również ochronę organizmu przed szkodliwym wpływem zagrożeń dla zdrowia, które niesie ze sobą postęp cywilizacyjny.

SKŁAD:

koncentrat oleju z ryb (dezodorowany z podwyższoną zawartością kwasów tłuszczowych omega-3: EPA i DHA ), olej ryżowy, olej z nasion wiesiołka dwuletniego, olej z nasion ogórecznika lekarskiego, diglicerydy i monoglicerydy wyższych kwasów tłuszczowych, sterole roślinne (fitosterole), witamina E (416% ZDS*), koenzym Q10, likopen, witamina A (90% ZDS*), witamina D3 (100% ZDS*), aromat: - olej pomarańczowy (* % ZDS- zalecane dzienne spożycie)


>>> Pytania i odpowiedzi (FAQ)
>>> Doświadczenia z produktem
>>> Czy chcesz złożyć zamówienie?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×