Emulips Forte XXL

Emulips Forte XXL, dostępny w opakowaniu 120 ml, to suplement pomagający zachować prawidłowe działanie przewodu pokarmowego, który w wyniku postępu cywilizacyjnego i związanego z nim stresu jest zazwyczaj ponadprzeciętnie obciążony. Produkowany jest z oleju roślinnego rzepakowego pochodzącego z bezerukowych oraz bezglukozynolanowych odmian rzepaku, wysoce skutecznych emulgatorów pochodzenia naturalnego oraz ekstraktów roślinnych (z mięty pieprzowej, goryczki żółtej i lukrecji gładkiej). Jest wzbogacony witaminą E. Zawartość ekstraktów ziołowych znacznie podwyższa jego niezwykle wysoką skuteczność (udokumentowaną 14-letnią obserwacją). Synergiczne działanie składników Emulipsu Forte sprawia, że jego oddziaływanie, przede wszystkim w przewodzie pokarmowym, jest bardzo kompleksowe.

W jaki sposób może nam pomóc?

UŁATWIENIE TRAWIENIA I KONTROLI MASY CIAŁA

Emulgatory zawarte w preparacie wspierają przekształcanie tłuszczów dostarczanych w pokarmie w lekkostrawne emulsje, co znacznie ułatwia ich trawienie, przyczyniając się do zmniejszenia obciążenia przewodu pokarmowego (a zwłaszcza woreczka żółciowego) i poprawiając wchłanianie innych rozpuszczalnych w tłuszczach substancji takich jak np. witaminy A, D, E i K. Optymalizacja metabolizmu tłuszczów przyczynia się do naturalnej utraty nadmiaru kilogramów (a zwłaszcza centymetrów w obwodzie ciała).

OCHRONA SERCA I NACZYŃ KRWIONOŚNYCH

Nienasycone kwasy tłuszczowe obecne w oleju rzepakowym wspierają utrzymanie normalnego poziomu cholesterolu oraz prawidłowe funkcjonowanie serca i naczyń krwionośnych.

REGULACJA CZYNNOŚCI UKŁADU POKARMOWEGO

Mięta ułatwia trawienie, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania żołądka i przewodu pokarmowego, pomaga w przypadkach wzdęć i skurczów żołądkowych i jelitowych. Goryczka pobudza trawienie, lukrecja ma pozytywny wpływ na równowagę i optymalne funkcjonowanie przewodu pokarmowego, nawet u osób z wrażliwym układem pokarmowym. Wspiera procesy prowadzące do utraty wagi, substancje aktywne zawarte w lukrecji wspomagają prawidłowe funkcjonowanie błony śluzowej żołądka i jelit.

OCHRONA ORGANIZMU PRZED DZIAŁANIEM WOLNYCH RODNIKÓW TLENOWYCH

Przeciwutleniacz witamina E chroni komórki przed stresem oksydacyjnym, czyli przed skutkami działania niebezpiecznych rodników tlenowych, które zwiększają ryzyko powstania wielu chorób oraz przyspieszają wystąpienie objawów starzenia się. Poszczególne składniki preparatu działają synergicznie, nawzajem uzupełniając się i w ten sposób wielokrotnie zwiększając jego skuteczność.

WZMOCNIENIE OGÓLNE ORGANIZMU, USUWANIE ZMĘCZENIA, WZMOCNIENIE UKŁADU NERWOWEGO

Mięta przyczynia się do optymalnego wypoczynku i regeneracji organizmu ludzkiego oraz korzystnie wpływa na jakość snu. Przyczynia się w ten sposób do naturalnej ochrony ludzkiego organizmu oraz stymulowania jego układu immunologicznego. Goryczka dostarcza energii, wzmacnia "ciało i duszę", pomaga wyeliminować zmęczenie chroniczne i pozytywnie wpływa na układ nerwowy. Lukrecja wzmacnia system nerwowy, pomaga utrzymać sprawność umysłową na prawidłowym poziomie.

SKŁAD

olej roślinny rzepakowy (z bezerukowych oraz bezglukozynolanowych odmian rzepaku), zbilansowana mieszanina emulgatorów (mono- i diglicerydów kwasu oleinowego), witamina E (zawiera 167% zalecanego dziennego spożycia), mięta pieprzowa - wyciąg, goryczka żółta - wyciąg, lukrecja gładka - wyciąg, aromat naturalny - olej anyżkowy.


>>> Pytania i odpowiedzi (FAQ)
>>> Doświadczenia z produktem
>>> Czy chcesz złożyć zamówienie?

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×