... JAKIE SĄ DOŚWIADCZENIA?

Po 8 latach prowadzenia firmy budowlanej, psychicznie, fizycznie i finansowo wyczerpany, postanowiłem zakończyć tę działalność. Przyszedł czas na ważną decyzję! Podpisałem Umowę Dystrybucyjną i rozpocząłem współpracę z OKG. Od tego dnia moje życie zaczęło się zmieniać! Wraz z żoną rozpoczęliśmy działalność w firmie OKG, w biznesie, gdzie wszyscy mają równe szanse na sukces. Nawet zwykli ludzie bez jakiegokolwiek doświadczenia w handlu – tu wszyscy mogą odnieść sukces. My również spełniamy sobie swoje marzenia. Kupiliśmy samochód, o którym od dawna marzyliśmy, a naszym kolejnym wielkim celem jest nasz własny wygodny dom. OKG, gotowy biznes pod klucz, to rzeczywiście wspaniała szansa na sukces dla każdego!
Milena i Jiri S., Brno

Z zawodu jestem tokarzem. Przed laty ze względu na stan zdrowia zaczęłam stosować preparaty firmy OKG. Produkty te bardzo mi pomogły, ale nigdy bym nie przypuszczała, że rozpocznę współpracę z OKG. Do podjęcia tej decyzji skłoniło mnie uczestnictwo w Konferencji OKG w Brnie. To był krok w dobrą stronę - uzyskałam mnóstwo informacji, wiele zrozumiałam, poznałam ciekawych ludzi. Postanowiłam również podzielić się z otoczeniem ze swoimi doświadczeniami z działaniem preparatów. Chciałam, aby pomagały i innym osobom potrzebującym pomocy. Obecnie pracuję razem z mężem. Praca ta sprawia mi dużą przyjemność. Odczuwam satysfakcję, że mogę pomagać ludziom w poprawie ich stanu zdrowia.
Ivana Ch., Decin

Dzięki współpracy z firmą OKG mogłam wypróbować wszystkie jej produkty, a także udało mi się dodatkowo zacząć zarabiać około 500 zł miesięcznie. Czuję się potrzebna, ponieważ lubię pomagać innym. Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym a po jego jego zakończeniu nie mam zamiaru poszukiwać innej pracy. Współpraca z OKG mnie w zupełności zadowala i satysfakcjonuje. Robię to, co lubię i sprawia mi to przyjemność, a także jest użyteczne. Wierzę, że OKG to nie tylko moja teraźniejszość, ale także przyszłość.
Martina K., Lipnik nad Becvą

Podobnie, jak prawie każda matka na urlopie wychowawczym, i ja poszukiwałam jakiegoś dodatkowego źródła dochodu. Moja współpraca z OKG trwa od stycznia 2009. W ciągu maja, czerwca i lipca 2009 udało mi się, dzięki sprzedaży produktów OKG, zarobić ponad 15.000 zł. A co ważne: mam czas na rodzinę i pracę, nie mam szefów, osiągnęłam finansową i czasową niezależność oraz poznałam wielu wspaniałych ludzi.
Michaela P., Jablonec

W wieku 36 lat przeszłam na rentę inwalidzką. Ponieważ brałam wiele leków, poszukiwałam sposobu, jak, oprócz związków chemicznych, dostarczyć swojemu organizmowi coś zdrowszego. W internecie znalazłam firmę OKG, przeczytałam zamieszczone informacje i podjęłam decyzję. Zarejestrowałam się i przez pierwszy rok kupowałam produkty z rabatem głównie na użytek własny. Od czasu do czasu coś komuś poleciłam. A potem zdecydowałam się zająć się sprzedażą na poważnie. Zaczęłam regularnie uczęszczać na szkolenia, wzięłam udział w Konferencji w Brnie. W tym czasie byłam już na pozycji Konsultanta Wiodącego. Za następnych 6 miesiący znalazłam się na pozycji Menedżera. Podczas tego krótkiego okresu zarobiłam nie tylko na nowy laptop, lustrzankę dla córki, ale przede wszystkim na wspaniałe wakacje dla całej rodziny w Egipcie. Z OKG przygotowuję się do przejścia na emeryturę, ale tym razem finansową!
Vojteska T., Slavičín

Będąc na urlopie wychowawczym już po pierwszych 3 tygodniach działalności zarobiłam prawie 3.000 zł. Wtedy pomyślałam sobie, że po zakończeniu urlopu macierzyńskiego chciałabym w pełni poświęcić się współpracy z OKG. I moje ciche marzenie spełniło się! Dzięki OKG mam wszystko – wielu przyjaciół, zdrowie, niezależność finansową i czasową, karierę zawodową. Teraz naprawdę czuję, że żyję! Cieszę się, że mogę być częścią tak znakomitego zespołu oraz mogę podawać pomocną dłoń potrzebującym ludziom. Wszyscy mają szansę na sukces, wystarczy skorzystać z oferowanych możliwości. Wielkie podziękowanie dla firmy OKG za to, że istnieje.
Andrea V., Brno

Jestem matką na urlopie wychowawczym. Współpracę z OKG rozpoczęłam, ponieważ poszukiwałam dodatkowego zarobku. Na początku byłam nastawiona trochę sceptycznie, więc po prostu zaczęłam od próbowania działanie produktów. Kiedy po kilku miesiącach stwierdziłam, że naprawdę działają, rozpoczęłam współpracę. Otrzymałam ogromne wsparcie od ludzi, którzy zaistnieli w systemie OKG już jakiś czas przede mną. Po pierwszych 2 tygodniach zarobiłam swoje pierwsze 1.000 zł, a po pół roku byłam już na pozycji Menedżera. Obecnie jestem już finansowo i czasowo niezależna. Mogę sobie pozwolić na zakup rzeczy, o których nigdy przed tym mi nie śniło. Teraz już wiem, że po zakończeniu urlopu wychowawczego nie będę poszukiwać żadnej innej pracy. To, co robię, pozwala mi spełniać marzenia. A do tego mam czas na rodzinę i pracę, którą bardzo lubię. Dzięki tej działalności znalazłam także coś, czego nie można łatwo znaleźć - poznałam mnóstwo ciekawych ludzi. Bardzo ich polubiłam i cieszę się z każdego wspólnego spotkania.
Lenka R., Praga

Na firmę OKG zwróciłam uwagę ze względu na jej specjalizację w produkcji i dystrybucji naturalnych preparatów pochodzenia roślinnego. Przez lata poszukiwałam środków naturalnych, które pomogłyby rozwiązać problemy zdrowotne i to nie tylko moje, ale również całej mojej rodziny. W tym okresie często chorowałam, latami cierpiałam na migreny. Doszło do tego, że zaczęłam myśleć o rencie inwalidzkiej. Moje zainteresowanie wzbudził skład produktów, jak również opisywane efekty działania. Skorzystałam z możliwości zarejestrowania się oraz następnie zakupu produktów z rabatem na użytek własny. Preparaty bardzo nam pomogły, a więc zaczęłam je polecać innym osobom. Lubię rozmawiać z ludźmi a jeszcze bardziej cieszy mnie to, że mogę komuś pomóc. OKG oferuje niezwykłą możliwość łączenia dobrego z pożytecznym. Wynagrodzeniem dla mnie jest nie tylko prowizja finansowa, ale także poczucie satysfakcji, że komuś pomogłam.
Dita K., Prelouc

Przez wiele lat pracowałem na słabo opłacanym, ale równocześnie odpowiedzialnym stanowisku. Do tego zaocznie studiowałem. Zdecydowałem się na rozpoczęcie współpracy z OKG. Już po pierwszym miesiącu działalności zarobiłem dodatkowo ponad 1.000 zł. Wziąłem także udział w Konferencji OKG. Wywarła na mnie olbrzymie wrażenie. Poznałem wielu wspaniałych ludzi, usłyszałem wiele ciekawych informacji i opinii, uczyłem się od najlepszych. Wtedy właśnie przekonałem się, że w OKG każdy może odnieść sukces. W ciągu 4 miesięcy doszedłem do stanowiska Menedżera, a po 6 miesiącach zrezygnowałem z dotychczasowej pracy – zacząłem w pełni współpracować z OKG. Bardzo mi odpowiada, że mogę pomagać ludziom w poprawie ich stanu zdrowia oraz stylu życia. Wiem, że nasza praca ma sens.
Tomasz L. Most

Do firmy OKG trafiłam w trakcie urlopu wychowawczego, poszukując dodatkowego źródła dochodu. Zarejestrowałam się i miałam zamiar dorabić sobie 300 – 400 zł miesięcznie. Praca spodobała mi się na tyle, że w ciągu 8 miesięcy, polecając jej produkty, zarobiłam ponad 16.000 zł. Po roku pracy osiągnęłam pozycję Menedżera a za następne 2 miesiące Głównego Menedżera. Z OKG jestem niezależna finansowo i zdecydowanie poprawiłam swój styl życia. Przebywając nadal na urlopie wychowawczym, kupiłam mężowi samochód a obecnie wykańczamy nasz nowy dom. Mogę powiedzieć tylko tyle, że nie znam lepszej szansy na sukces niż praca w OKG.
Jana T., Jablonec

Przebywając na urlopie macierzyńskim, poszukiwałam dodatkowego źródła dochodu. Z uwagi na mój bardzo pozytywny stosunek do ziół i terapii ziołowych zainteresowały mnie preparaty naturalne firmy OKG. Byłam pod wrażeniem efektów ich działania u osób, którym te produkty bardzo pomogły. Postanowiłam rozpocząć z nimi współpracę. Po dwuletnim urlopie wychowawczym już nie powróciłam do pracy w agencji reklamowej. Obecnie moja współpraca z OKG trwa już pięć lat, dochód nieustannie rośnie a ja jestem finansowo niezależna. Równie ważna jest dla mnie niezależność czasowa, dzięki której mogę o wiele więcej czasu poświęcać dzieciom i rodzinie. Z OKG jestem zdrowa, poznałam wielu wspaniałych ludzi i wykonuję pracę, którą lubię i ma sens.
Lidia E., Tanvald

Kiedyś byłam nauczycielką w liceum. Po rozwodzie zostałam sama z dwójką nastoletnich synów i dużym zadłużeniem. Byłam załamana. Ale pojawiła się okazja. Przed 14 laty rozpoczęłam współpracę z firmą OKG. Długów już dawno nie mam, a także radykalnie zmieniłam swój styl i standard życia. Jestem niezależna finansowo i czasowo, mój miesięczny przychód przekracza 25.000 zł. Syn studiuje na uniwersytecie, jeździmy na narty i snowboard, wiele podróżujemy. Mamie kupiłam dom za miastem a sobie nowiutkie BMW. Z OKG mogę zrealizować swoje marzenia!
Jana S., Brno

Z firmą OKG rozpoczęłam współpracę w roku 2009. Podobnie jak wiele matek na urlopie macierzyńskim, poszukiwałam jakiś dodatkowych dochodów, które mogłyby poprawić nasz budżet rodzinny. Początkowo zarabiałam paręset złotych miesięcznie, później było już tylko lepiej. Na poprzednie stanowisko pracy już nie powróciłam. Mój "dodatkowy dochód" wynosił tyle, co pensja. A to był dopiero początek ... Po trzech latach, mój dochód był trzykrotnie wyższy w porównaniu z poprzednią pracą. Dzisiaj nie musimy już troszczyć się o każdą złotówkę, i możemy spełniać swoje marzenia! Doskonała szansa dla każdego, zmieniająca życie każdego z nas. we wszystkich kierunkach. Dodaj do OKG był jeden z moich najlepszych decyzji w moim życiu !!!
Ewa S., Trebic

W lutym 2013 skończył mi się urlop wychwawczy a ja postanowiłam poświęcić swój czas na współpracę z OKG. Od stycznia do marca 2013, sprzedając produkty, zarobiłam prawie 8.000 zł. Dzięki temu wakacje spędziliśmy nad morzem. Cieszy mnie, że mogę pracować w zaciszu własnego domu, i pomagać ludziom spełnić ich marzenia. Doceniam fakt, że w OKG nie chodzi tylko o pieniądze, ale także o budowanie relacji międzyludzkich czy rozwój osobisty. Jest to praca, która ogromnie lubię.
Dana K., Decin

W OKG zarejestrowałem się w czerwcu 2010 ze względu na dodatkowe dochody. Ale wtedy nie miałam pojęcia, co może mi przynieść współpraca z OKG. Zakup Zestawu Startowego okazał się najlepszą inwestycją w moim życiu. Otworzył mi drzwi do wspaniałego świata OKG. Przede wszystkim, dzięki świetnym produktom, członkowie naszej rodziny nie narzekają na zdrowie! Spotkałam tutaj również wielu wyjątkowych ludzi, którzy obecnie są nie tylko moimi znajomymi, ale także prawdziwymi przyjaciółmi. Również bardzo doceniam dopracowany system szkoleń i wsparcia. W ciągu 3 lat nauczyłam się więcej niż przez całe życie. Nie ma nic lepszego niż wykonywać pracę, którą się lubi! Wiem, że znajduję się w odpowiednim czasie, we właściwym miejscu, z właściwymi ludźmi.
Piotr S., Mukarov

Z zawodu jestem księgową. Z OKG zetknęłam się w lutym 2009. Będąc mamą dwuletnich bliźniaków poszukiwałam dodatkowego źródła zarobku. Okazało się, że załatwiłam kilka spraw naraz. Dzieci, które miały obniżoną odporność, były w końcu zdrowe, ja zrzuciłam parę kilogramów, a także zaczęłam zarabiać. Za jedyny dzień zarobiłam na nowy wózek dla dzieci! Wkrótce kupiliśmy nowy samochód, a także meble do pokoiku dzieci. W lecie w roku 2011 polecieliśmy na urlop nad morze, do czego także przyczyniło się OKG. Obecnie współpraca z OKG pochłania mnie w zupełności. Nie znam lepszej możliwości pracy – gorąco polecam!
Eva B., Opava

W OKG zarejestrowałam się, aby móc kupować produkty z rabatem. Współpracę rozpoczęłam aż po pewnym czasie, będąc zadowolonym klientem, korzystającym z preparatu Emulips. Po 2 latach pracy w OKG, ze świetnymi produktami i wyjątkowymi ludźmi, staram się przekazywać swoje doświadczenie i wiedzę tym wszystkim, którzy chcą zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia czy poszukują dodatkowego źródła dochodu. Obecnie, będąc na emeryturze, wiem, że nie muszę obawiać się niepewności finansowej. Jestem wdzięczna za możliwość, którą dała mi OKG.
Dagmar L., Brno

Do współpracy z OKG nakłoniły mnie poważne problemy zdrowotne po operacji woreczka żółciowego, z którymi lekarze ponad rok nie potrafili sobie poradzić. Preparat Emulips pomógł mi niemal z dnia na dzień. Zdałam sobie sprawę, że, skoro pomógł mnie, może również pomóc innym ludziom. A ponieważ przebywałam w tym czasie na urlopie wychowawczym i każda zarobiona złotówka się przydała, więc połączyłam przyjemne z pożytecznym. Stopniowo moje dochody wzrastały i po roku pojechałam, dzięki OKG, z rodziną na urlop nad morze. Do poprzedniego miejsca pracy już nie powróciłam, działalność w OKG mnie w pełni satysfakcjonuje.
Hana V., Jihlava

W OKG zarejestrowałam się z uwagi na niedobry stan zdrowia swój i moich dzieci. Produkty nam bardzo pomogły, ale nie przyszło mi do głowy, że z firmą będę współpracować! Dopiero po konferencji w Pradze, gdzie spotkałam wiele osób, które odniosły już sukces, zdecydowałam się spróbować swoich sił w tej działalności. Powoli ją rozwijam, zaczynają mi się spełniać marzenia – nie muszę już dzisiaj chodzić do pracy i mogę poświęcać więcej czasu swoim dzieciom. A także pomagam innym, aby byli zdrowi i finansowo niezależni.
Teresa T., Praga

Od czego zacząć?

>>> Wyobraź sobie
>>> Biznes szyty na miarę
>>> Dlaczego właśnie OKG?
>>> Opinie naszych współpracowników
>>> Od czego zacząć?
>>> Dołącz do nas

Copyright © 2019 O.K.G., s.r.o. Všechna práva vyhrazena.


Nie pamiętam hasła
×